Hızlı tempolu düzenli yürüyüşle ilgili?

1 haftadır her akşam yemekten sonra 1 saat yüksek tempolu yürüyüş yapıyorum hatta bazen aralarda koşuyorum. Şimdi ben bunu ne kadar zayıflarsam zayıflayayım bir türlü erimeyen kalçalarım erisin diye yapıyorum ve de sıkılaşmak için. Yediklerime de dikkat etmeye başladım ama bilgisi olan arkadaşlara danışmak istiyorum ekstra ne yapabilirim yürüyüş konusunda? Şöyle de yaparsan daha verimli olur diyebileceğiniz bir şey var mı? Ve ne kadar zamanda bunun etkisini görmeye başlarım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Normal yürüyüşün üstünde bir tempoda sürekli yürümek kardiyo çalışmaktır ve iyi yapıyorsun. Böyle devam ama yeterli değil. Çok uzun vadede sonuç alırsın. Ekstra spor yapmalısın. Eğer imkanın varsa herkes koşu bandı ya da bisiklet alır ama kürek çekme aleti hepsinden daha iyi.
    Tavsiye ederim...

0|0
    0|0
    • Şöyle söyleyeyim 3 arkadaş beraber yürüyoruz ama onlar ben yürürken bana yetişmek için arkamdan koşuyorlar. Ya onlar çok yavaş ya da dediğiniz gibi ben kardiyo yapmış oluyorum. Eve geldiğimde her tarafım sızlıyor bacaklarım özellikle. Yani peki uzun vade dediğiniz 3-4 ay mı?

• Olabilitesi var. Zamanla kafanı yorma. Bence sporu bir hayat standartı haline getirmeye bak.
      İstesende istemesende zaten vücudun doğal formuna kavuşacak...

• Eig için çok teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 4

• Alkali beslen en önemlisi bu üstüne yürüyüşü koy yeter, bu aralar çok soru var bir bence yazsam iyi olacak sanırım.

0|0
    0|0
  • Etkisini görmen uzun sürer diyet olarak vücuduna uygun beslenmen yeterli

0|0
    0|0
  • şöyle yardımcı oluyum hakkında bilgi vermen lazım yaşın boyun kilon vs özele gelirsen ayrıntılı konuşabiliriz

0|0
    0|0
  • agırlıkta calıs fıtness yanı bırde yenı baslamıssan sabret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...