KOŞUDA AŞIRI ZORLAMA SONUCU BALDIR AĞRISI?

Arkadaşlar bu kardeşiniz normal kaslı bir fiziğe sahip. Uzman erbaşlığın koşusuna hazırlanıyorum ve koşuda cumartesi biraz zorladım. 400m dinlenme 3800m hızlı tempo koşu yaptım ve rahatça bitirdim diyebilirim. Fakat pazar günü gittiğimde sol baldırımda 300m'ye geldigimde acayip derecede inanılmaz derecede bilekte başlayıp yukarıya doğru çıkan ve beni yerlere yatıran bir acı basladı ve bugünde aynı şekilde yine kendini gösterdi. Acaba kas zedelenmesi mi oldu diycem fakat herhangi sert bir hareket yapmadım ne olabilir ve bana geçmesi için ne önerebilirsiniz. Mayısta Mülakatlar başlıyor. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler. Edit:Foto geçen yazdan kalma KOŞUDA AŞIRI ZORLAMA SONUCU BALDIR AĞRISI?

Güncellemeler:
Yok mu bir cevap verebilicek olan?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• çözümü uzun koşu :)

0|1
    0|0
    • Kardeşim zaten uzun koşu yapıyorum 1000(100 dinleme) 3 defa tekrar +500m depar

• Biraz dinlenmeyle geçer diyorsun yani, yok kardeşim yhaa natural giriyorum. Kreatin, proteine pek güvenmiyorum doğal yollardan alıyorum. bu fiziği 6 7 ayda yaptım 4 ay ara verdim. Hala aynıyım erime falan olmadı. Doğal yollar en iyisi

• kreatin protein tozuda doğal kardeşim bende kullanmadım 6 ayda yaptım :D

• Baldır nerede?

0|0
    0|0
Yükleniyor...