Kapkaça uğradınız, ne yaparsınız?

diyelimki o an çantanızı çalmaya çalışan kişiyi yakalayabilirsiniz.ne yaparsınız?kaçmasına izin mi verirsiniz çünkü yakaladığınızda sizede zarar verme ihtimali var.yoksa kaçsın çantada ne olursa olsun benden önemli değil mi dersiniz?

• Kaçmasına izin veririm
    20% (4)11% (2)16% (6)Oy Ver
  • Ne olursa olsun yakalarım
    35% (7)28% (5)32% (12)Oy Ver
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz :)
    25% (5)44% (8)34% (13)Oy Ver
  • Ertesi gün bende onu bulur çantasını çalarım ki,empati yapmasını sağlayayım :p
    20% (4)17% (3)18% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
32|19

En İyi Kız Görüşü

• şimdik bana bulaşacak insan 2 kere dşnmeli cücüğüne tekmeyi godumu görrdü kapkaççılığı :D

0|0
    0|0
    • kimi öldürüyon nan :@ karşında kim var sanıyosun,saçını başını yolarım senin :d hem yılmazda seni seviyorsa,suratında ne olursa olsun,seni o şekildede kabıl ederdi.şimdi ayrılacaksınız diye suçu bana atma.puuu sana bee..anaa şurada ağız tadıyla bir kapkaçcılık yaptırtmadın :D

• aman tamam be yaa ne istiyosan onu yapp :D

Kızlar Ne Diyor 31

• ya allah bismillah der dalarım,iyice hıncımı aldıktan sonra tutarım kolundan sürükleye sürükleye polise teslim ederim :) artık hayatında birdaha kapkaç falan yapmaz sanırım :) ayrıca kızlar size tavsiye biber gazıyla uğraşacağınıza biraz paraya kıyıp bir taekwando ya da karate kursuna falan yazılın daha mantıklı :)

0|0
    0|0
    • iyide adamın yumruk yumruğa dövüşeceğini ne biliyorsunki?belki bıçak çekecek :O

• Deliye döner, elime ne geldiyse döverim.

0|0
    0|0
    • bizim kızlarda ne cevherler varmış ya :) ama bilmediğin birşey var tek kişi olmuyorlar genelde...

• korku hormonu seni korkutması gerekmiyormu ama :)

• Korku hormonu damarlara ateş veriyo, fitili yakınca ben daha kendinden emin bir şekilde dayağı atıyorum.

• Simdi taekwando yapmis biri olarak hayatta yakaladiysam birakmam once munasip yerine vurarak sendeletir sonra bobregine bir tekme atsam o cantami alan kolunu sikistirip tekme atsam ne guzel olur. Canimda cekti simdi :)

0|0
    0|0
    • bakıyorumda kendine çok güveniyorsun senaryo güzel,fikir güzel ama yemezler :)

• bana bişey olmaz :p

• munasip yeri mutlaka dagitilmali... bosuna mi yıllarını verdin taekwondo ya değil mi? :P

• Yakalamaya çalışırım :)

0|0
    0|0
    • olay olduğu zamanda etrafında birçok kişi olsa bile kimsenin yardımcı olmayacağını biliyorsun dimi ;)

• Evet biliyorum yinede yakalamaya çalışırım

• Sonunu düşünen kahraman olamaz tabiki

0|0
    0|0
    • Fark etmez ya sonuçta en fazla 5-6 saniye kahraman olursun.(nefes filminde komutanın dediği gibi)

• Sanırım koşarım peşinden ama nasıl uğradığıma da bağlı. Çantam değerli her şeyden önce yahu çok severek aldım ben onu.

0|0
    0|0
    • kapkaçcıda severek çalıyor ama :) nasıl uğradığıma bağlı derken?bunun farklı şekillerimi var :s birden çantanı çekti kolundan,kaçıyor adam işte..

• Ya mesela motorludur ya da arabalı. Onda koşmanın bir manası yok ama yayaysa şansı denemek gerek

• Taş alır fırlatırım , aykkabımı çıkartır atarım öyle yapıştırırım yere bağırırıım birde HIRSIZ VAR! diye, alır çantamı polisi beklerim :)

0|0
    0|0
    • la farklı memlekettemi yaşıyoruz :d ben haberlerde hep ağlayan veya korkudan şok olmuş bayanları gördüm :O

• valla diğerini atmazsan senide sürüye sürüye götürürüm :D ver,kurtul :p

• Bilemem artık :)

• telimi elimden çekmeye çalıştı, bırakmadım

kaçtı peşinden koştum yakalayamadım çok işlek biyerde saate dkya baktım mobese nerede bildiğim için haber verdim polise

0|1
    0|0
  • kaçmasına izin veririm. canımdan kıymetli değil. ama polisi ararım. boyunu posunu, tipini tarif eder olayın olduğu yeri bildiririm.

0|0
    0|0
  • çantada en fazla 20 lira var salla.bankayı arayıp kartları iptal ettiririm

1|0
    0|0
  • Valla uğradım ve o anda çantam kolumdaydı ve kaptırmadım refleks bağırdım hırsız bırakıp kaçtı şanslıydım Allah korudu.Ve o anda bırakmak aklıma bile gelmedi insan tüm gücüyle çantasını sımsıkı tutuyor

0|0
    0|0
    • ya benim ablam buna benzer birşey görmüş.direkt çantayı çalmamışlar ama çantanın içinden birşeyler almışlar bayağı önceki bir olay.bunlar zaten grup olarak çalışıyor.ablamın gördüğünü görmüşler etrafını sarıp tehditler savurmuşlar ve bu olay kızılayda ankaranın göbeğinde oluyor kimsede müdahale etmemiş..

• zaten klasiktir kimse olay anında müdahale etmez,olay bittikten sonra herkes başına toplanır..

• Öleceğimi bilsem çantamı bırakmam,kimseye teslim olmam.İsterse çantamda 3 kuruş olmasın.Benim malımı kimse çalamaz arkadaş!

0|0
    0|0
  • Alsa acır kendisi geri getirir zaten

0|0
    0|0
  • alsın onun olsun acır belki gelir özür diler :D

0|0
    0|0
    • bazıları özür dilemiyo hatta içinde neden para yok diye gelip dövmezse iyidir :) tinercinin biri bizim arkadaştan sigara istemiş,buda çıkartmış 1 tane vermiş.tinercide paketi neden vermiyorsun diye saldırmış kavga etmişler :D

• ertesi gün mahalleyi toplar empati yaptiririm :P

1|0
    0|0
  • 300 km hızla koşarak onu yakalar kemiklerini kırar haram al günah bilmiyon mu it der üstüne 5 10 krş atar ordan uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • O gün annemin gönlü olsun diye bana aldığı çantayı takmışsam cüzdanımı da evde unutmussam kimlik akbil de diğer çantamda kalmışsa çantayı kendi ellermle teslim ederim arkadasa

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ben hiçbir şey yapmam çünkü çantayı açınca çaldığına pişman olucaktır zaten o yeter ona :)

0|0
    0|0
    • borç senetleri çıkar diyorsun yani :)

• haa bende sevdiğim kızla karşılaşırsam diye göz kalemi falan taşıyorum :d anormalmiyim ben :((

• ahahah sen anormal değilsin biz normaliz :)

• Canimdan daha degerli degil ya hic ugrasmam yeter ki bana zarar vermesin

0|0
    0|0
  • bağırmaktan başka bir şey yapamam 1 canta için canımı yerde bulmadımm

0|0
    0|0
    • dimi..millet uçan tekme atıyo,bıçak çekiyo vs vs cevaplardan bahsediyorum.ne değerli çantaymış beeaa :D

• bi tlfnumu almasın da öbürü hepsini yeneden çıkarabilirim alsın gitsin

0|0
    0|0
  • O kaçarken bıcağımı fırlatıp ensesinden mıhlarım onu hdbhfhsdg

0|0
    0|0
  • bırakırım mecburen canımdan değerli değil ya:)

0|0
    0|0
  • Başıma geldi o çantayı çekti ben çektim derken cebimdeki biber gazı imdadıma yetişti.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz:D

0|0
    0|0
  • o anki reflex ile otomatikman, çantayı korursun, o anda ne olursa olur işde

0|0
    0|0
  • Rezil olmamak içinn kaçmasına izin veririrm :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben değil, yolun ortasında tanımadığım biri uğradı kapkaça. Şerefsizi yakaladım ancak canımdan olacaktım neredeyse. Orada kovaladığımı gören sivil polis arkadan gelmese, o şerefsizin nereden çıktığını anlamadığım iki arkadaşı delik deşik edecekti beni. Polise bile bıçağı sallıyordu bende tereddüt etmezdi sanırım. Sonu güzel bitti neyse ki. Kapkaça uğrayan çantasını aldı, ben ve polis arkadaş sapa sağlam kaldık, o itler de karakola gönderildi.

0|0
    0|0
    • ya benimde ablam buna benzer bir olay görmüş.çantayı çalmamışlar ama çantanın içindekileri çaktırmadan almışlar.ankara kızılayda olmuş bu ablamda polis vardı onun yanına gidiyordum 4-5 kişi önümü kesti tehditler ettiler,bağırdılar çağırdılar kimse müdahale etmedi dedi.olayda polise 10 metre uzakta oluyo bu bağırma,tehdit etme olayları.bu kadar duyarsız bir toplumuz işte.bırak milleti,devletin güvenlik gücü bile bazen müdahale etmiyor :s

• ne yazık ki..

• Düşünce gücüyle çelme takarım

0|0
    0|0
  • Kızların 1 adet biber gazı taşımaları iyi olur .(tabi çanta da değil :) ) böyle küçüklerinden. Biber gazı muhteşem bişe 5 metreden rüzgarın etkisi ile küçük bir fıs gelse kıvrandırıyo

0|0
    0|0
  • D şıkkı çok absürt geldi bana :D

0|0
    0|0
  • yakalarsa dalarım menzil alanı içindeyse en nadide kaldırım taşlarını üstüne salarım

0|0
    0|0
  • kapkaççılığamı başlıycaksın nasıl bir soru bu :D

0|0
    0|0
    • yok hacı insan olarak o kadar tepkisiz oldukki..böyle bir olay olsa ve bayan o çanta için müdahale etse çevredekiler karışmaz bile..ha ben bayan olsam sanırım çantayı bırakırdım :) çünkü kimsenin yardımcı olmayacağı aşikar..

• daha dün sokak ortasında adam kızı tokatlıyodu kız adamı tokatlıyodu elinde çekirdekle izleyeni bile vardı cok duyarsız bir milletiz yani bende bu durumda duyarsız kalıyorum :D

• zaten en iyisi duyarsız kalmak s..tir et :D

• çıkarırım bıçağı başlarım düelloya Allah ya ona verir ya bana...

0|0
    0|0
  • kovalamaya gerek yok saten önüne bir dayı çıkar yumruğu tekmeyi koyar link tıpkı şunun gibi :D

0|0
    0|0
  • Yakalamaya çalışırım..Baktım hayatım söz konusu bırakır allaha havale ederim.Hastane parası olsun.

0|0
    0|0
  • abi bir yol parası at bari derim :)))

0|0
    0|0
  • kapabilir ama kaçabileceğini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • yakalasanda dert ki.gözcüleri falan oluyo.kalabalık oluyorlar yani.kavga çıktım mı onlarda anında ortaya çıkıyor..

• kaçanı kaparım kaçarım :)

0|0
    0|0
  • elektirikli şok cihazı verirdim etkisiz hale getirirdim :D

0|0
    0|0
  • Sıkıyosa diyorum başka bişey demiyorum (çanta olmasa bile herhangi bişeyi yar etmem)

0|0
    0|0
  • al g**tune sok derım

0|0
    0|0
  • boyle bişeye kalkısınca gorulebilecek tepkileri öğrenmeye mi çalışıyosun :p

0|0
    0|0
  • Yetişin kızlar çantamı çaldılar :'(/

0|0
    0|0
  • cok ıyı nefesı ve koşusu olması lazım :)

0|0
    0|0
  • Kapkaççılık sektörü bitti artık.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...