Cüneyt çakır paraya karekterini sattı ne düşünüyorsunuz?

Her şey para mı arkadaş? Beşiktaş çok büyük bir kulüp ve onlarda da para var ama şike yapmıyorlar. Şerefiyle oynayıp haklarıyla kazanmayı tercih ediyorlar. Haram olsun ya cidden çoluğundan çocuğundan çıksın. Şimdi fenerliler gelip utanmadan kazandık mı kazandık bahane bulmayın derler. Ama çok normal çünkü onlar, şikeymiş hakemle maç kazanmaymış... bu gibi şeyleri önemsemezeler çünkü onlar fb taraftarı. (Benim düşüncem)

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın 2. dakikasında cünet bir faul yaratıp fenere gol attordı onu bir yana bırak, maç 0-0 gitse Beşiktaş kontralarla büyük fark atardı, maçı dengelemek için mutlaka fenere maç başı gol attırmak lazımdı onda bir tarafa bırak, Olcaya yapılan harekete gördüğü halde penaltı veremedi, onuda bırak...
    Yahu bu volkan şen ve caner erkin maçı nasıl kırmızı görmeden tamamladı onu anlayamadım. cüneytin fenerli oldugunu bilmeyen yok ta cüneyt eskiden ince kıyım yapardı ama bu maçta kariyerini hiçe sayarak açıktan kötü niyetini ortaya koydu.
    Benim saydıgım, sarı kartlaarı oldugu halde, volkan 5 kez caner ise 3 kez sarı kartı hakketti ama cüneyt gördüğü halde vermedi.
    Cüneyt aslında çok iyi bir hakem ama iyi niyetli bir hakem değil, zaten sorunda burda.
    Tayyip-fenerasyon, tüpçü-mhk-cüneyt hiyerarşisi içinde o da üstüne düşen görevi yerine getiriyor sadece.
    Hani derler ya "emir demiri keser"

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Faul olmayan pozisyonda faul verip maçın başında yenilen golle morali bozup Caner ve Volkan Sen kırmızı, kaleci Volkan da sari görmeden bitirdi bravo Cüneyt Çakır

Kaybedilen birşey yok sadece ipi erken çekememiş olduk Trabzonu yenince yine alırız liderliği

1|0
    0|0
  • Koyu fenerbahçe taraftarı olarak beşiktaşı ve taraftarlarını takımına bağlılığını severim fakat bu yaptığın yakışmıyor bayan objektif olmanı tavsiye ederim :)

1|1
    0|0
  • Lan yemişim büyük kulubünü yeter arkadaş bir beşiktaşlı olarak söylüyorum neyse şu şikenin parası versinler bizde yapalım ak. Yeter lan her sezon ilk yarıyı 1. kapatıp 2. yarı 3. lüğe düşmek başşak mı geçiyorlar bizimle.

0|0
    0|0
  • EYYAMCI=C. Çakır

0|1
    0|0
  • Ne şikesinden bahsediyosun

0|0
    0|0
  • Yaa bir sus ne gayet guzel yonetti

1|0
    0|0
  • ruhunu satmış kuşlar uçamaz !!!

0|0
    0|0
  • Neeee şikesinden bahsediyorsuun?
    Sen Cüneyt'le Çakır'ı karıştırmışsııın :D

1|0
    0|0
    • Ayrıca lütfen. Cüneyt Çakır şike ya da benzeri bir olaya karışabilecek birisi kesinlikle değildir.

• Aziz parayı basmış cuneyte

0|0
    0|0
  • Besiktaslıyım ama bahane üretmeyin adamlar çatır çatır oynadı

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...