Fenerbahçe - Beşiktaş maç sonu yorumunuz nedir?

Fenerbahçe - Beşiktaş maçı, Cüneyt Çakır 2 Beşiktaş 0 şeklinde sonuçlandı.
Maç sonu yorumlarınız nedir?

2|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Cüneyt Çakır 2 Beşiktaş 0 şeklinde sonuçlandı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya abi, maçın 2. dakikasında cünet bir faül yaratıp fenere gol attordı onu bir yana bırak, maç 0-0 gitse Beşiktaş kontralarla büyük fark atardı, maçı dengelemek için mutlaka fenere maç başı gol attırmak lazımdı onda bir tarafa bırak, Olcaya yapılan harekete gördüğü halde penaltı veremedi, onuda bırak...
    Yahu bu volkan şen ve caner erkin maçı nasıl kırmızı görmeden tamamladı onu anlayamadım. cüneytin fenerli oldugunu bilmeyen yok ta cüneyt eskiden ince kıyım yapardı ama bu maçta kariyerini hiçe sayarak açıktan kötü niyetini ortaya koydu.
    Benim saydıgım, sarı kartlaarı oldugu halde, volkan 5 kez caner ise 3 kez sarı kartı hakketti ama cüneyt gördüğü halde vermedi.
    Cüneyt aslında çok iyi bir hakem ama iyi niyetli bir hakem değil, zaten sorunda burda.
    Tayyip-fenerasyon, tüpçü-mhk-cüneyt hiyerarşisi içinde o da üstüne düşen görevi yerine getiriyor sadece.
    Hani derler ya "emir demiri keser"

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Faul olmayan pozisyonda faul verip maçın başında yenilen golle morali bozup Caner ve Volkan Sen kırmızı, kaleci Volkan da sari görmeden bitirdi bravo Cüneyt Çakır

Kaybedilen birşey yok sadece ipi erken çekememiş olduk Trabzonu yenince yine alırız liderliği

0|1
    0|0
    • artıladım seni yeğen ama başkasına yazdığın yorumu kopyalayıp bana atma lütfen :(
      Lanet olsun tayyip-demirören-k. müftüoğlu şer üçgenine !
      Farkettinmi bu maçta Beşiktaş büyük takım, fener ise kontradan pozisyon bulmaya çalışan bir anadolu takımı gibiydi.
      Adil bir yönetim olsa, Beşiktaşın bu yıl ki en kolay 3 puanlarından biri olurdu bu maç, zira sadece golde verilen haksız faul yok, volkana verilmeyen tam 5 tane sarı kart, canere verilmeyen 3 sarı kart var.
      Olcayın ceza alanı içinde topal eşek tarafından indirilmesiyle verilmeyen penaltıdan bahsetmedim daha

• Genel olarak benzer sorulara benzer cevaplar olduğu için ayni şeyleri yazdım , dediğin gibi oldu yine hakem hatası damga vurdu

• hahahaha yenilgi hazmedemeyen beşiktaşlı veya cimbolu kanırta kanırta yendik konuş sen

1|0
    0|0
  • Sonuç belliydi :D

0|0
    0|0
  • Hakemlik bişey yok maçta

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe hak etti kazanmayı

0|0
    0|0
  • cuneyt bjk tutmadı mı ya kırmızı kart var vermemiş bjk çok sanslı o konuda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...