Selülit kremi kullanıp faydasını gören var mı?

Ben rossmann'dan kræuterhof diye bir alman markasının kremini aldım ama şu an acayip yanıyorum gerçi kutunun arkasında 15-30 dakika ısıtıcı etki olur diyo.

Başka markalar kullanıp faydasını gören kızlar var mı acaba?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Forever living markalı inceltici ve sıkılaştırıcı kreminden bir çok kişi memnun kalmıştır. Biraz pahalıdır ancak tamamen doğal bir içerikli bir üründür. Daha ilk kullanımda ölçerek etkisini görebilirsiniz. Bu gibi ürünler çoğunlukla biberiye yağı içerdiğinden bahsettiğiniz ısıtıcı etkileri gösterirler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu kadar selüitli erkek olduğunu bilmiyordum a.k..

1|0
    0|0
  • eski kız arkadaşımın çekmecesinde görmüştüm pek işe yaramıyor heralde özellikle takip ettim tüp yarıya inmişti ama popo da hala girinti çıkıntılar vardı :ı

0|0
    0|0
  • bende şişmanım şişman erkeklerdede oluyo bende sevmiyorum o görüntüyü bir sürü krem denedim ama hepsi geçici en fazla 2 gün cidini gerginleştiriyo sonra aynı görünüm hatta daha fazla selülit yapıyo bence sen doğal yoolları dene.internetten bak bende streç filmle felan bişeyler yapmıştım beya geçmişti

0|0
    0|0
    • ya yanıyo şu an o normal mi

• normal cilgidini gerginleştiriyo.örneğin güneşte kolların yana derini oynatmaya çalışırsın katı bir hal almıştır aynen öyle bişey

• bak canım, selülit kremleri oradaki portakal görünümünü kaybettirmek için dolaşımı hızlandırıyor ve yaklaşık 1 yılda sporla yapacağını 3 ayda yapmaya çalışıyor. yan etkileri de var bunun, özellikle de böbreklere bol bol su iç. karaciğerini de destekle...

0|0
    0|0
    • bol bol su içiyorum spor da yapıyorum diyet de yapıyorum şu an

• bacak arka kaslarını çalıştıran egzersizler yap. beslenmeni karbonhidrattan proteine kaydır. proteinle beslen, enerji de al. egzersiz yaparken dengeli bir karbonhidrat alımına da özen göster...

yoksa 40 yaşına gelince doktor doktor gezmeye başlarsın. her yerim ağrıyorlar ya da diabet'ten kaynaklı...

• hobidi gırtlak ye ye sonrada krem fayda edermi... yaşın gelmiş zaten 35 e selülitin olsa ne olur olmasa ne olur be abla

0|0
    0|0
  • yosun sabunu araştır istersen yararı ola bilir

0|0
    0|0
  • Selülit ne layn

0|0
    0|0
  • selelütüm yokki varislerim var :D

0|0
    0|0
  • spor yap bol su iç kalmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar demişsin 1 tane kız bile yorum yapmamış:S

0|0
    0|0
  • belki ben kullanıp faydasını gördüm?ama sen kızlar var mıdemişsin o yüzden cevap vermicem..

0|0
    0|0
  • ben gördüm popo bölgemde portakal kabuğu görünümü vardı 1 ay kullandım şu an mis gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • evet kalçalarım yumurta gibi oldu .P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet faydasını gördüm, xtra jel ve nivea kullandım ikiside çok işe yaramıştı farklı zamanlarda. 3 haftada etkisini gösteriyor. ısıtıcı etkisi var diyorsa yanması normal olabilir , eğer geçmezse ılık suyla yıka

0|0
    0|0
Yükleniyor...