Yaptığınız en kötü şey?

Şu ana kadar doğru bulmadığınız ama yine de yaptığınız en kötü şey nedir? Hepinizden dürüst cevaplar bekliyorum. Belki arkdşınızın sevgilisine aşık oldunuz, belki de babanızın parasını çaldınız.. Gizliden yazın sizi rahatlatıcaksa ama cesur cevapları mrk ediorum cidden. Teşekkürler

Güncellemeler:
çok masum bir siteymiş burası.. kimse de kötü bir hatıra yok sanırım:) ama yazılanlar güzel. tesekkurler yine de..

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinsel bir ilişki yaşadım hayatımın hatasıydı

0|0
    0|0
    • bazen hata yapmak lazım ders almak için... burdaki onca insan cesaret edemedi bu tarz şeyler yazmaya. cesur cevabın için tesekkurler

• teşekkür ederim <3

Erkekler Ne Diyor 15

• Birinden hoşlanıp aşık olduğumda, fazlasıyla belli edip karşı tarafı şişirdikçe şişirmek,

sonuç olarak da patlayan, başlamadan biten ilişki potansiyelleri...

Yoğurdu üfleyerek yemek gibi bir etki de var üzerimde bu aralar. Yoğurdun suçu ne halbuki? :)

0|0
    0|0
  • Pederin arabasını gece alıp çarptım sonra çaktırmadan yerine koyup uyudum. Sabah kulak çınlamasıyla uyandım,bu satırları okusa kıtır kıtır keser beni.

0|0
    0|0
  • benim yaptığım en kötü şey 4 sene boyunca vefasızın birine verdiğim emek başka kötü yaptığım bişeyim yok

0|0
    0|0
  • lisedeyken karşı komşumuz vardı. her balkona çıkışında onu röntgenlerdim. tam benim odanın karşısındaydı :D

0|0
    0|1
  • Yaptıgımız en kötü şey belki biizim elimizde değildi ama bu dünyaya böyle bir dünyaya gelmekdi sanırım

0|0
    0|0
  • Kiminle ciddi bir ilişki düşünsem ilginin b.k çıkarmam. haliyle o kadar değer karşısında ilk vazgeçtikleri ben oluyorum.

0|0
    0|0
  • kız kardeşimin kendine yaptığı kahveleri hep zorla alıp içerdim halada devam ediyorum diyemem çünkü şehir dışında üniversitede başka kötülüğüm yok çok şükür :=)

0|0
    0|0
  • hayatımda yaptığım en kötü şey eski nişanlımla özel şeyler yaşayıp sonunu getirememekti ( evlenmek ) onu ve kendimi bu hale soktuğum için pişmanım en büyük pişmanlık ve vicdan azabımdır...

0|0
    0|0
    • sonunu getirsen daha mutsuz olacaktınız belki..

• oda bir bakış açısı tabi ama bu hatayı yaptığım için ömür boyu pişmanlık duyacam

• Şirinceye gidenler bılır, yukarda dilek havuzu var, oraya para atıyorlar. Güya, havuzdakı cukurun ıcıne gırerse paralar dıleklerı kabul olcakmıs. (Boyle sacma bırsey gormedım) Neyse, oradakı paraların hepsını toplamıstık, kuzenımle :)))

0|0
    0|0
  • gıcık olduğum bir adamın arabasının egsozuna patates tıkadım :D

0|0
    0|0
  • Şimdi kötü yaptığım bir olayı düşündümde bulamadım meğerse çok ii kalpliymişim :)

0|0
    0|0
  • arkadaşımın sevgilisine aşık olmuştum.başka şeyler de var tabi buraya yazmadığım

0|0
    0|0
  • Nekadar günah olduğunu bilsemde masturbasyon yapmaktan kurtulamadım,bundan daha kötü bişeyim yok

0|0
    0|1
  • Kız arkadaşımın en yakın 3 arkadaşıyla birlikte oldum, onlara kız arkadaşımdan ayrılacağımı söyledim ama ayrılmadım ve ona yeniden aşık oldum dedim, hep aynı taktik ve onunla evlendim... Ama kötü olan, o arkadaşları halen arar ara uğrarlar bize ve hiçbirşey olmamış gibi rol kesiyoruz... Herkes bir tiyatronun içinde ama nedense ben vicdan yapmaya başladım...

0|0
    0|0
    • enteresan, eşinin haberi yok olanlardan sanırım.. güzel bir cevap, tesekkurler.

• İtirafımı suratıma şamar gibi vurdun valla... Tamam, dediğin gibi olsun bakalım, haklısın ne de olsa :D

• kim oldugunu bilmiorum, bilsemde sallamam ben böle şeleri. suratına vurmadım sadece sonucta biri eşin olmus, gayet saygın bir konumu var, diğerleri onun arkdşlıgını hak etmiyorlar. ben olsam arkdşımın bana bakıp içten içe, kıs kıs gülmesini istemzdim bu durumda:) hepsi bu

• beni deliler gibi seven birisine umut verdim terk ettim sonradan soğudum (hiç cinsel açıdan birşey yaşamadım onunla)

0|0
    0|0
    • vicdan azabı duymana gerek yok o halde (bence)

• Sonuçta umut verdim ve çok seviyordu

• her ilişki sonsuza kdr devam edicek die bir kaide yok.. bilerek umut verdiysen bedduasını almışsındır ama üzgünüm

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir gün anneannemin çantasından bir adet sigara yürütmüştüm:(

Halen içim gider, bunca yıldan sonra söyliyeyimde helalleşelim bari,sağol hatırlattığın için:)

0|0
    0|2
  • ilkokulda sıra arkadaşımın kokulu silgisini çalmıştım :P

0|0
    0|2
  • 5 mılyarlık altın caldım hehehhe

0|0
    0|2
Yükleniyor...