Zayıflayamamak? Artık gözle görülür bir sonuç elde etmek istiyorum, lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Öncelikle herkese iyi akşamlar, ben yaklaşık 1,5 yıldır yediklerime dikkat ediyorum akşam yemeğini neredeyse yemiyorum sabah da sandviç,öğlen ise ne yemek varsa ondan yarım tabak ''belki'' yiyorum. Her gün bol bol su içip her sabah ve akşam aerboik+kardiyo yapmama rağmen gözle görülür bir sonuç elde edemiyorum. Kilo verip vermediğimi en çok belimden anlayabiliyorum, bir ara çok güzel kilo verdim ama ne olduysa geri aldım öyle hapur hupur yemek yiyen bir insan da değilim ama yağlar en çok baldırlarımda var. Boyum da 1.50, kısa olduğum için gözüme batıyor bunlar. Deneyimli, bilen arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursa gerçekten çok sevineceğim. (arada bu beslenme şeklini bozduğum dönemler oldu, Şu an kilo veremememin sebebi o zamanlar olabilir mi?)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya insülin direncin var ise?

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum, o tam olarak nedir?

• Doktor + diyetisyene gidip kan tahlili sonuçlarını değerlendirmek gerekir

En İyi Kız Görüşü

• Koş forrest koş!

0|0
    0|0
    • Oturduğum yerde koşu yapmak için alan yok, ve hep aralar falan filan var. Yoksa ohoo :(

• I-ıh yine imkan yok. Okulum ve evim çok saçma yerlerde

• İsteyen insan fırsat bulur bence hiç olmadı illa koşmak zorunda değilsin. Basketbol oyna o da etkili

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...