Vicdanınızın rahat olmadıgı konu?

vicdanım bu konuda rahat deıl ve hala çok pişöanım dedıgınız bir konu var mı?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki var. Sen sokakta arkadaşlarınla gezerken soguk bir günde üstünde pahalı montun ayaklarında cızmelerin sıcak bır mekanda bardağı 5 tl lık kahve içerken dışarda onca kişi soguktan titriyorken ve yıyecek bır dılım ekmek bulamıyorken benim vicdanım hiç rahat değil ve çook pişmanım ki bu dünyada zenginleri doyurabılseydık emın olun ki şuan sokaklarda 1 tek çocukk bile atmelerde uyumak zorunda kalmazdı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fazla değer veriyorum galiba insanlara...

1|1
    0|0
  • Vicdanım oldukça rahat yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • var

Kulluk vazıfelerını su dunya uğraşlarından sıyrılıpta ınsan gıbı yerıne getıremeyısım...

0|0
    0|0
  • Evet oluyor arada öyle durumlar.

0|0
    0|0
  • O kadar çok ki ama hep duygusaldı, yıllar sonra telafi ettim ama sadece bir kişi kaldı... Nedense o yıllarda farkında olmadan çok kalp kırdım...Zaman çabuk geçiyor, anın kıymeti bilinmeli...

0|0
    0|0
  • Çok şükür yok öyle bir şey. Her gece insanın vicdanıyla hesaplaşması kötü bir şey.

0|0
    0|0
  • Çok ah aldım helallik istemem lazım

0|0
    0|0
  • Pişman değilim

pişman olsamda pek takmıyorum acıkcası...

0|0
    0|0
  • evet grup seks yaptım yakın bir arkadaşımla beraber 2 erkek 1 bayan açıkcası vicdanım rahat değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazen bir şeyi yaptığında vicdanın rahatsız oluyor ve sakladığında yine rahatsız... Bunu karşındakine söylediğinde yine rahatsız oluyor.Bendeki bu vicdana bir çözüm arıyorum.

0|0
    0|0
  • yeterince çalışmıyorum

0|0
    0|0
  • Kafami yastiga rahat koyuyorum vicdanimdan hic bir ses gelmiyor

0|0
    0|0
  • Vardır elbet

0|0
    0|0
  • keşke bu kadar büyümek istemeseydim belki o zaman büyümezdim

0|0
    0|0
  • :(

0|0
    0|0
  • pişman olduğum birşey yok ama yine olsa yine yapmayacağım ya da farklı yoldan yapacağım şeyler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...