İlk yarıyı yorumlayalım. Sizce fb-bjk maçı ilk yarı nasıldı?

Evet arkadaşlar 1-0 fb ilk yarıda aldı. Kim daha iyiydi, fb ve bjk nin ilk yarıdaki performansını değerlendirelim. İlk yarıyı yorumlayalım

1|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takım olan Beşiktaş tı. Kapanan anadolu takımı ise Fenerbahçeydi.
    Volkan Şen ve A. Potuk u aynı anda sahaya sürerek kontradan avanta pozisyon bulmayı düşünmüş Fenerbahçe ama asıl avanta Cüneyt Çakır'ın daha 2. dakikada olmayan bir faulü vermesiyle geldi. Nitekim o olmayan faul atışından golü buldu Fenerbahçe. Maç içerisinde sarı kartı olan Caner'e 2 kez daha sarı kartı hakkettiği halde çıkaramadı. Dudak okuyarak net şekilde görünen, Volkan Şen'in kendisine "hastir ya" şeklinde yaptığı 2-3 itiraza sessiz kaldı. Ceza sahası içinde M. topal'ın Olcay Şahan'ı komyon çarpmış gibi indirmesine penaltı vermedi ya da veremedi...
    Umarım 2. yarı adil bir yönetim olur ama hiç sanmıyorum
    Ha bu arada ilk yarıda 2 tane çok net gol pozisyonu vardı ama ikisinde de Beşiktaş golü atamadı

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe daha iyiydi tabiki ikinci yarı ne olur bilemiyorum 1 gol daha atsak iyi olur 💛💙

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• olmayan faulden gol caner atılmadı fenere 1 penaltı es geçildi quaresmaya olmayan pozisyondan sarı kart var caner'e yine aynı pozisyondan gereksiz bir sarı kart daha sıçtı maçın içne

0|0
    0|0
  • Hakemin m.. k

0|0
    0|0
  • fark olmaliydi

0|0
    0|0
  • Kardeşim. Ben bir. Ultraslan dernegi sorumlusu olarak tribün. Sadece şunu söylüyorum. Maç Fener bahçenin sahasındaysa. Kimse galibiyet beklemesin. Fener çirkeflikte. Üstündür. Kimse eline su dökemez 😉

0|0
    0|0
  • beşiktas ölmüş bea fener avrupada basarısıyla biraz övünüp daha sert ve rahat oynuyo korkmadan

0|0
    0|0
  • Maç sonu 2-2 beraber ahanda yazıyorum 😃

0|0
    0|0
  • Canere kırmızı vermedi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş kazanacak iddialıyım

1|0
    0|0