Melih Gökçek'in belediye başkanlığını başarılı buluyor musunuz?

Bu soruda sayın belediye başkanının kişiliğini tartışmayalım arkadaşlar...nefret edeni kadar seveni de vardır, bu da doğaldır...kişiliğini bir tarafa bırakırsak, ankarayı bilenler için soruyorum belediyecilik anlamında başarılı buluyor musunuz? Neden?

Güncellemeler:
saçma sapan sorulara yüzlerce cevap yazılıyor, bu sorunun karşılığı sizce 3 yanıt mı...

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• objektif bakarsak iyi.adam yatmıyor çalışıyor.köprü park vs vs.evet doğru zaten yapması gereken bu ama adam yan gelip yatmıyor ya

0|0
    0|0
    • soruyu da objektif olarak sordum zaten...kişiliğini ayrı tuttum..adam yatmıyor çalışıyor diyorsun ama Türkiyenin başkentini 20 yıldır yöneten adam, üç-beş park köprü yapmakla başarılı sayılır mı...?

• çok iyi demiyorum ki. kötününde iyisi. seçeneklerden en iyisiydi bence

• seçeneklerdeki adayları denemedik ki nerden biliyosun onların kötü olduğunu...

20 yıl gibi devasa bir dönemden bahsediyoruz..bir km bile metro rayı döşeyememiş bir başkan...en sonunda kendi partisi olan iktidarın ulaştırma bakanlığına metroyu devrediyor...

yaptığı alt geçitlerle göz boyadı ama hepsi yağmur yağdığında küçük birer deniz oluveriyor ve ankaradaki trafik hiç rahatlamadı...taksiye binersen taksicilere sor anlatsınlar...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 35 günde köprü yapabilecek kadar başarılı. onun dışında belediyecilikten anlamıyor. ha bir de oraya buraya park yapıyor.

0|0
    0|0
    • 20 yıl koca ankarayı yönetip de akılda sadece bunlar kalıyorsa bu durum onu başarılı yapar mı peki ?

35 gün-70 gün alt geçitleri yapıldı ama en ufak bir yağmurda Ankara ortasından deniz geçen şehir gibi oluyor...demekki o altgeçiti oraya kısa sürede dikmek de bir marifet değil...e geriye ne kalıyor...

• kesinlikle sayılmaz...aynı şeyi söylüyoruz...

• tamadır o halde :)

• melih gökçek tüm türkiye ye umut verdi eğer o belediye başkanı oluyorsa herkes olur.

0|1
    0|0
    • :)

Peki sence neden başarısız...20 yılda ankaraya hiçbirşey katmadı mı

Yükleniyor...