Tanımadığınız ama hoşlandığınız bir erkeğin yanına gidip onunla tanışır mısınız?

Ya da beni yanlış anlayacak diye bir tereddüte mi düşersiniz?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Elbette! nihayetinde medeni insanlarız hepimiz!

"Merhaba ya bi kaç zamandır sana uzaktan bakıyorum , hakkında hiç bişey bilmiyorum. Ve bilmediğim tanımadığım birinden hoşlanmam çok saçma! ben caesium ,senin de bi adın vardır umarım .." :)

İyi bir başlangıç olabilir, hmm ne dersiniz? :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Nerede olduğuna bağlı olarak değişir. Öylesine dışarıda bir yerdeyse hayır ama ne bileyim, ilgi alanımın olduğu bir yerdedir. Atölyede olabilir, spor salonuna gidiyorsam ya da, bir şeye katıldıysam ve orada birkaç kere gördüğüm biriyse diyalog kurabilirim.

Duruma göre de değişir. Bir olayın ardından yaptığım üstü kapalı yorumu sadece o anlamışsa mesela, göz göze gelirse diyalog kurup devam edebilitesi varsa tanışabilirim.

Ama yapmayabilirim de, yapabilirim de. İnsan sosyal bir varlık sonuçta, sıkıntıdan patladığınız bir noktada herkesle ufak bir konuşma kurup o konuşmanın devam etme olasılığı var.

0|1
    0|0
  • Bunu yapmama gerek kalmıyor çünkü genelde beni görünce aptallaşıyor erkekler, beni tanıyıp aşık olmayan biri tarihimde yok ki! ho ho ho o kadar mükemmelim ki...

hehehe (sazan oltası niteliğinde bir yazı değildir peşinen söylüyorum, gerçekle karışık ironidir, ironi nedir bilir misin?)

0|0
    0|2
    • ironi kelimesi ingilizce "iron"(demir) kelimesinden gelmekte olup, insanı buz gib gibi soğuk bir şoka sokan durumlar icin kullanılır. Daha cok espri, ya da laf sokma, mizah duygusu katma anlamında günlük dile geçmiştir. Kaç aldım örtmenim?

• :)))))))))))))))) otur sıfır :p

• tanışmam ilk adımı ondan beklerim..

0|1
    0|1
  • Hayatta tanışamam. Onun bana gelmesini beklerim. Gelmiyorsa da kendi bilir :)

0|1
    0|1
  • hayatta belki de bir kez elime geçirebilecegim bi şansı kesinlikle tepmem...

0|0
    0|0
  • erkekler bunu kaldıramıyor çok fazla ilgi alaka göstermek onu kaybetmek demektir.

0|0
    0|1
    • erkekler mi kaldıramıyor? çok ilgi ve alakayla alakası yok ki bunun, alt tarafı bir tanışma faslından bahsediyoruz. hımm ilginç, ben şahsen vay be ne cesur kızmış derim. ha geneline ithafen söylemiyorum, geri kalan kalas kafalar da kızın arkasından türlü türlü konuşurlar mutlak.

• Saati sormuştum bir kere saatim kolumdayken :D kolunda varya demişti ay çok unutkanım falan diye saf ayağına yatmıştım ama çıktık baya sonra söyledim tabi çok çekici biri değilse gitmem zaten ben gelmesem o geliyomuş *-* onu söyleyince yıkılmıştım o ayrı mesele :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...