Karbonhidrat tozu kullanıyorum fakat kilo alamadım?

Merhaba ben önceki cuma karbonhidrat tozu kullanmaya başladım süt ile beraber, okuduğum her yerde kullanan 5 kilo aldım 10 kilo aldım diyordu. Bende bugün dahil 4 gündur kullandım fakat 4 gün içerisinde hiç spora gitmedim. Normalde 2 günde 1 gitmem lazımdı. Bugün gittim tartiya çıktım ve aynı kiloda olduğumu gördüm çok moralim bozuldu. Halbuki hissiyat olarak kilo almış gibi hissetmistim şişkinlik olmuştu birazda. Tecrübesi olan veya yaşayan lütfen yardım etsin.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• biz kilo vermeye sen almaya çalışıyorsun he :) hayat ne değişken :)) her hangi bir bilgim yok ama öyle tozlar sağlığa zararlı diye biliyorum. kalpte sorun yapabiliyor. onun yerine diyetisyene gidip dengeli beslenmeyi denesen?

0|0
    0|0
    • Sporcuyum ben zararlı değil çok araştırdım fakat karşılamıyor ihtiyacimi ne kadar yesem de 1 günde dünyaları yiyorum olmuyor.

• bilmediğin bir sağlık sorunun olabilir mi peki? gerçi sporcuysan kontrollerin oluyordur

• Sağlık sorunum yok :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım önemli olan günlük kalori ihtiyacının üstüne çıkmaz tek başına mucize yaratmaz bu içecek. Beslenmede önemli. Hem daha bekle 4 günde birşey olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • alma bosver knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...