Sevgilinizin kuzeni sizin hakkınızda olumsuz şeyler söylerse?

Ne yaparsınız benımkının kuzenı abla diyo ona 25 yaşnda evli.Benı tanımıyo bir üni okudugmu bide aynı köylü oldgumuzu biliyo.Bana telefnda konştu hayrlısı olsn kardeşim falan cart curt dedi. aradan 1 ay geçti kıza demiş senınle o olmaz 1.eğitim farkı.2 aile bizim aile farklı.3. onun daha okulu var falan falan demiş.Ben bunları duydugumda o ablasına kfrettim bide üstüne geliyo ona öyle deme diyp savunuyo o benim ablam ben ynede seviyom onu o benim kanım dio.Bense tam tersi annem bile konuşsa annemi susturuyorm. o benım sevdigim anne tanımysn etmysn konşma die oda bunu blıyo.Ben ona dedm ben annemı alyrm karşma sen daha o ablana laf söyletysn dedm gelmş bana offf blmyrm dio.Kim haklı burda

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• tabki sen haklısında küfretme kızın yanında kuzenine. Bence o kıskanıyo büyük ihtmal doğru düzgün bir ilşkisi yok bn evde kalcaksam o da yanımda dursun mantğyla düşünüo olablr

0|0
    0|0
    • yanında degil kuzenı ayrı kendı evi var cocugu var kac yaşnda kadın

• o zmanne diye karışıo evli barklı kadın. hoş bir durum değil. sevglinde ondan etkileniyosa karakter olarak zayıfmış k.bkma

• bende anlamıyom ondan etkilenmek ne demek resmen ona öyle deme ama ben onu sevıom dio kanm diio:D

Kızlar Ne Diyor 3

• yani ayrılmak mı ne istiyo kız arkaşın .s yani aslında ablasıda haklı ama kısmet işleri bu ya bu yzdende ilişki bitmez.

0|0
    0|0
    • ablası haklı mı

• bu bahsettigm insan bundan 1 ay öncsine kadar benı telde arıyo ben hep ynınızdaym kardeşim bnde bir büyüğünüzm bızde cok şey atlattk enştnle alalha şükr mtlyz cocgmz var dio sonra 1 ay sonra bunları dıo k.bkmada acaba o ablası senmısn yoksa.:D

• yok bn değilimde kıskançlık falan mı diye düşünmeyede başladım aman sallayın gitsin :P

• Ablasinin agzini kapatmak kiz arkadasinin isi senin degil. Sahsen anneme ben kizabilirim. Sevgilim kizamaz. Ben onun annesine kizamam. O kizabilir.

Haaa bir de kufredecek agzinin ortasina tokadi yer.

0|0
    0|0
    • anneye kfr yokda ablaya dedim ben bide üstüne ben onu sevıyom ama demez mı

• şimdi nişanlısın daha bişi görmedn bir evlende o zaman görürüm senıde :)

• Bir seneden fazladir birlikte yasiyoruz. İmza haric farkimiz yok meraklanma.

• simdiden sana laf söylemelerine izin veriyosa,ilerde seni hiçbi şekilde savnmaz.

Valla benım sevgilime benden baska kmse laf edeemez,kimseye dusmez bana yakştrp yakştramıca.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum, ilişkide biri birine laf söyletiyosa sıkıntı var zaten

• laf söyleyenıde savunuyo bide ona öyle deme ben onu sevıyom obenm akrbam kanım dıo

• iyi kanıysa akrabasnın buldguyla evlensn

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...