Robben ve Gervinho sezon Sonunda Galatasarayamı geliyor?

Galatasarayda bombalar bitmez...Ünal Aysal takımı çilek bahçesi yapmak için uğraşıyor Robben için teklif yapılacak ben Robben´in önümüzdeki sezon Galatasarayda olacağını düşünüyorum Gervinho ise bir iddia gerçekmi yalanmı bilmiyorum asıl bomba ise orta saha oyuncusu YAYA TOURE

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• rüyada belki gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer bu olursa super

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayern yalanladı Robben haberini. Ben de pek sanmıyorum ama Sneijder'in geleceğini de snamıyordum aslında :|

0|0
    0|0
    • Robbeni bilmemde asıl bomba Yaya Toure

• uçaklarda yer yokmuş ama eşşekle geliyolarmış 5 10 sen rötar'lı gelebilirler. Havaalanlarında boşa beklemeyin yine :D:D:D:D:D:

0|0
    0|0
    • En sonunda geliyorlar ama dimi:)

• bence bunlar gereksiz defans alınmalı. Yaya Tourede alınabilir ama gervinhoo ile robben gereksiz gibi duruyır ç.

0|0
    0|0
  • Robben için buragı istiyorlar buragı verirlerse yazık olur

0|0
    0|0
    • Robben Türkiyede çok sakatlanır

• baktı cok sakatlanıyo gönderirler galatasaray artık eskisi gibi değil gelişiyor öyle oynamayana para yedirmezler Robbende biraz bencil bir oyuncu Gelmesi iyi olur

• Yok artık ebesinin :D:D:D İşin şakası bir yana bu iki oyuncu gelirse ciddi manada ligin zevki mevki kalmaz ama asıl bomba yaya toure demişsin gelirse eğer çok fena olur. Oyun stilini çok seviyorum o adamın;)

0|0
    0|1
  • robben gelirse galatasaray uçar..

0|0
    0|1
  • Robben Galatasaraya gelmez.Gervinho gelebilir.

0|0
    0|0
  • Robben gelmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...