Ben oldukça yanlış bir şey yaptım; pişmanım ama bitsin istemiyorum, ne yapabilirim?

ben evli bir adamla birlikteyim. ilk zamanlar evli olduğundan haberim yoktu sonra öğrendim kendime dur dedim ama başaramadım. onu çok seviyorum. ona asla boşan diye baskı yapmıyorum çünkü biliyorum yuva yıkanın yuvası olmazmış. hep en suçlu ben görüldüm. tamam suçluyum ama kimse ikinci kadın olmayı istemez. ne kadar zor biliyo musunuz onun gömleklerini başka bir kadının ütülemesi, gecenin bir vakti uyandığınızda onun başka bir kadınla aynı odayı paylaştığını bilmek. kendimi o kadının yerine koyuyorum o kadar çok icim acıyo ki. kurtulmak istiyorum bu durumdan ama yapamıyorum söz geçiremiyorum kendime. ne yapmalıyım ne olur yardım edin

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi herkes seni suçlayacak. Başkalarının suçlamasına gerek yok sen zaten kendini suçluyorsun en sert şekilde. Ama ben seni suçlamayacağım. Aşk ve tutku söz konusu olunca gönül ferman dinlemiyor ne yazık ki. Uzaktan laf etmesi kolay. Bunun nasıl zor bir şey olduğunu ancak yaşayan bilir. Nasıl bir açmaz içinde olduğunu, nasıl acılar içinde yandığını kimse bilemez ama ben seni anlıyorum.

Bu tür durumlar için benim önerim "ya ver kurtul, ya vur kurtul" dur. (vur deyince öldür demek istemedim yanlış anlama. Poposuna tekmeyi vur manasında o laf)

Herşey bittiğinde geriye sadece çektiğin acılar kalsın istemiyorsan o zaman onunla aşkınızı doya doya yaşa. Hiç olmazsa ilerde içinde uhde kalmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• karısının ütülediği gömlekle başka bir kadınla buluşmaya giden bir erkek ne kadar o...ç ise neyse sustum sakinim :@@

5|0
    1|0
    • cinsel anlamda hiçbir şey yaşamadığım için içim rahat. tamam çok yanlış yaptığım ama sen çözüm üretmiyosun daha beter suçluyosun

• çözüm sende eğer ben bir kadın olsam ve böle bir durum gelse başıma aşkından kahrolacağımıda bilsem ardıma bile bakmam ondan ayrılırken...

• kendini o kadının yerine pek koyamamışsın bence. eğer kendini tam olarak o kadının yerine koysaydın şuan o adamla birlikte olmazdın. adam seni kandırmış,üstelik evli. adamı unutman için başka ne tür br sebep olabilirdi ki? seviyorum deme bana. sevgi layık olanda güzeldir. bu adam senin sevgini de o kadının sevgisini de hiçbir şeyi hak etmiyor. peki hiç mi düşünmüyorsun? diyelim ki bu adam eşinden ayrıldı. bir şekilde evlendin bu adamla diyelim. hiç mi içinde kurt olmayacak ? hiç mi düşünmeyeceksin başka kadın var mı acaba diye? bu herif benden önce evliyken benimle birlikteydi ya şuandada başka bir kadınla daha brlikte ise diye hiç mi beynini kemirmeyecek bir şeyler? yapman gereken tek şey var. onu da sende çok iyi biliyorsun.

1|0
    0|0
  • senin düşündüğün gibi oda düşünmüş olsaydı seni bir şekilde başkasının odasını değilde seninle birlikte paylaşırdı üzgünüm onun için bir gönül eylencesisin ama bir gün söyle boşan de bakalım en azından tehlikeye atacak kadar seviyormuymuş seni anlarsın

1|0
    0|0
  • kafan karışık senin.hatanın başındasın.daha çok şey yaşanmadın.hemen uzaklaş.yoksa bunu tüm hayatın boyunca yaşayacağın mutsuzlukla ödersin.buna hazırsan buyur devam et

0|0
    0|0
  • gelip geçicidir bu aşklar. belki de kendi kendine diyosundur artık onun gibiisini bulamayacam diye. ama yine önüne birisi denk düşecek. sen ona takılıp kalma. önüne bir sürü fırsat gelecek.

0|0
    0|0
  • başka bir erkekle birlikte olmaya başla duygusal veya aşkla devam etmesi için kendini zorla biraz, zaman içinde ondan kopacaksın.

0|0
    0|0
  • Sana yakışanı yapıp onla bütün irtibat yollarını kesmelisin

1|0
    0|0
  • Onu bırakmalısın yapacak birşey yok bak en dogru yol bu öbür yola ölsende gitme :( sakınnn!

0|0
    0|0
  • yanlışlarına devam edeceksin kendine söz geçiremiyeceksin taki aşk sandığın hissin sadece bir boşluktan ibaret oldugunu anlayana dek.

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl sana ondan hayır gelmez. Yaşadığını zevkine sayarsın.

0|0
    0|0
  • Cevabını vermişsin. Yuva bozanın yuvası olmaz. Ayrıca birde kendini o kişinin karısı yerine koy.

0|0
    0|0
  • benim de başıma buna benzer şey geldi.Bence yapman gereken en doğru şey her ne kadar seviyor olursan ol o adamı hayatından çıkar.Ben ilk başlarda çok zorlandım çünkü çok seviyordum ama evli olması hatta çocuklu olduğunu öğrendikten sonra irtibatı kestim.Senin ve onun için doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne yapman gerektiği açık, madem ilk zamanlar bilmiyordun kendini bu konuda suçlama ama ayrılman gerek, ayrılmadığın her gün suçlayabilirsin :( sadece o kadına değil kendine de yazık ediyorsun. gençliğini sonu olmayacak bişeyle tüketmek neden arkadaşım ?

2|0
    0|0
  • ulan yuh bir bitmedınız yemin ederm ya yuh bide karısından kıskanıyo tamam ılk onu hatası ama öğrenınce ayrılsaydın yazık adamın karısına kendını onun yerıne koysana senın baban yok mu be ayy yemn edrm sızı gordkce kendımden utanyrm ya ınş nesliniz tukenırde rahat bırksın adamı kızım adam evli başkasının koynunda sende anca buraya yaz dur böyle

1|0
    0|0
  • Sen şu an dinamit döşüyosun zaten, dokunmasan da patlayacak.

0|0
    0|0
  • Bitirmelisin sonu yok nereye kadar 2. kadın olacaksın ve yuvasını yıkmak istemem diyorsun ama devam edersen bir şekilde cıkcak zaten ortaya ..

1|0
    0|0
  • Bitecek,bi de O kadıncağızın yerinde sen olsan?bunu düşün

bin bir zahmetle hazırlandığın eşin,edepsizlik yapsın!..aldatsın ha?

ne iğrenç değil mi?

seni gerçekten seven birini bul

oyalanma daha fazla bu pislikte..

0|0
    0|0
  • O adam [adam sıfatına girmez ama]sanırım ilk başta sakladı durumu,sonra sen öğrendin ve pişman olsan da vazgeçemedin,aşık olmuştun ben burda senden daha çok o adamı suçlu buluyorum..Yuvasını yıkarsan o adam sanada yar olmaz,karısını senin için aldatan yarın seni başkasıyla aldatır,çünkü adamın kanı bozuk..O kadına da çok yazık ki haberi yok..Seninle gezer tozar,sonra karısına döner çok gördük bu tip şeyleri,kaldı ki çok sevse karısının yanına gitmek istese bile gidemez,içi kaldırmaz..Eşine yazık,kadın aptal yerine konuyor ve nasıl anlayamıyor?Sen vazgeçmelisin bence gerçi vazgeçsen de o adam o kadını gene aldatır bu sefer başkasıyla

1|0
    0|0
Yükleniyor...