Tesadüflere inanırmısınız??

Arkadaşlar bir kafe de birisini gördüm ve yakın zamanlar da kalkmışız çıkışta karşılaştık. Merhaba deyip bir şeyler içebilir miyiz dedi, hayır dedim ama etkilenmiştim ondan, daha sonra numarasını verdi ve aramak istersen görüşürüz dedi. Mesaj ya da aramam olmadı sizce bu şekilde bir tanışma ile bir kızın araması doğrumu? Mesaj yazmazsam bir daha görmem eminim..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ara bence. en azından medeni cesaretini tebrik et :D

0|0
    0|0
    • :) mesaj olarak bunu iletsem

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ask Tesadüfleri sever kaderde ayriligi. demisler.Simdi ne istiyorsan sende onu yap :) istiyorsan mesaj yaz yoksa unut gitsin.

0|0
    0|0
    • istiyorum ama küçük bir şehirde yaşıyorum, hata yapmak istemem

• valla yasamadan bilemezsin ki ancak ufacik bir süphe varsa icinde ya da korku hic yapma.

• korkum hep var artık güvemiyorum insanlara, ama şüphe yok çünkü kalıcı değil sanırım bu şehirde

• nasıl ve nerde tanıştığından çok ilişkinin nasıl devam ettiği önemlidir. mutlaka mesaj yaz aklında kalmasın

0|0
    0|0
    • anladığın kadarıyla kısa süreli iş dolayısıyla gelmiş buraya, basit görünmek istemiyorum hemen bir kaç bakışma sonrası arayarak da, mesaj atmadan da bir daha ulaşamam zaten

• Kartvizit falan mı verdi ? :)

0|0
    0|0
  • belkide kısmetindir bilemezsin ne kaybedersin aramakla ;)

0|0
    0|0
  • Ah siz kadınlar hep tesadüf sanarsınız...

0|0
    0|0
    • yanlış yapmak istemiyorum fikrin nedir?

• Bir tesadüf daha gerçekleşir seni seviyorsa şayet.

• ilk defa gördüğüm birisi ve anladığım kadarıyla kısa süreli iş için gelmiş buraya, sevgi söz konusu değil hoşlanma diyelim bir anlık

Kızlar Ne Diyor 2

• bence mesaj at işteeee

0|0
    0|0
    • daha bu akşam aldım numarasını yarın atarım, ilk mesaja ne yazacagıma karar vermeliyim

• selam ya da merhaba yazarak başlayabilirsin gerisi gelir zaten

• tesadüf diye birşey yoktur. Herşey belli bir ölçü ile devam eder hayatta. hayırlısı olsun senin için

0|0
    0|0
Yükleniyor...