Dişarda değilde evde koşmak?

Dişarda değilde evde koşmak?Herkese iyi Akşamlar. 😊
resimde gördüğünüz gibi 3 tür mekik var. Ben bunlara yarım mekik diyorum aslında. Şimdi ben bu 3 mekiklerin hepsinden günde 200 tane yapıyorum. Düz mekik, yarim mekik ve yukari çikma mekiği. Bunlari yaparak göbeğimi erittim Şu an 54 kiloyum.
toplam 600 yarim mekik yapiyorum günde, 3 kiloluk ağirlik kaldirarak kollarimda kas da yaptim. Hafif kaslari severim oyle abarti degil :) ip de atliyorum evde, squat yapiyorum. Bir suru egzersizlerde yapiyorum evde. Akşamlarida bazeeen annemle yarim saat yuruyus yapiyorum. Amaaa yetmiyor!
Bunlari yapsamda Saglikli ve az yesemde yetmiyor gibime geliyor. Koşmam lazim benim. Ama disarida kosamiyorum, koşu bandimda yok. Simdi soracaksiniz niye spor salonuna gitmiyorsun diye. Tek gidemem, dişari da bile koşmuyorken spor yapmiyorken spor salonunda hiç yapamam. Insan içinde kendimi guvensiz hissediyorum evde spor yaparak 5 kilo verdim daha da vermek istiyorum. Simdi sorum şu eğer evde yerimde durarak veya 5 adimlik koridorda koşarasam tam 1 saat hiç durmadan işe yarar mi? Yağ yakarmiyim, kilo verirmiyim?
Lutfen çok onemli. :( Bide evde yapabilecek baska seyler varsa soylerseniz sevinirim. Evde olsunda ne olursa olsun. :) simdiden tesekkurler :))

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 45 dk ıp atla ac karınla yap ve onceısnde yesıl cay veya kahve ıc 45 dk bı dksı tempoyu yukselt 1 dk azalt bu sekılde 45 dk yap ve beslenmene dıkkat et ve mekık yap ıpten sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sana tek söyleyeceğim şey, mekik göbek eritmez, kardiyo yaparak kilo verirsin, evde yapacaksan illa ip atlayarak zayıflayabilirsin

1|0
    0|0
  • Diyecek çok şey var böyle yüzeysel tavsiye işine yaramaz hakkında bilgi ver mesela yaşın kaç boy ölçüler vs

1|0
    0|0
  • İp atla çok etkili oluyor koşmaktan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...