Sevgili ks üyeleri toplanın :)

arkaşlar erkek arkadışımın doğum günü yaklaşıyo. tek başımıza mı olalım yoksa onun arkadaşlarını da davet edeym mi? ( arkdşlarını tanımıyorum ama :)) ve en önemlisi ne alabilirim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sizin samimiyetinize bağlı. önceden tanıyosanız diğer arkadaşlarını beraber kutlayın. doğum günü hediyesi olarak saat alın. buluşmalara zamanında gelmesi için. o varsa kontör alın size mesaj atabilsin diye. o da varsa parfüm alın(kokusunu beğendiğiniz.). çekici bir tişört veya pantolon alabilirsiniz. beğendiği ayakkabı markasından bile alabilirsiniz. ayakları kokuyosa çorap alabilirsiniz. deodorant ta alabilirsiniz. sakalları çoksa traş makinesi alabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • :))) alternatf çoook :)) saati almıştımm.. ayakkabı olabilir. bir fotoğrfımızı puzzle yaptırabilirim ve gömlek alabilirim ikimizee.. o güne kadr arkdşlarıyla tanışırsam da onları da davet ederm :)

• doğru ikinizin olduğu bir resim olmalı

• :))

Erkekler Ne Diyor 5

• öyle arkadaşlarını davet ediceksen cidi bir organizasyon lazım.. yer ayarlanıcak süslenicek müzikler icicekler pastalar vs vsvs.. yani paralı bir iş .. eglenceli ortam olucak.. bende sen kendin tek basına kutla zaten arkadaşlarını tanımıyormussun bir kol saati alabilirsin veya 2 nizin resmini bir puzzle yaptırıp verebilirsin hediye olarak.. veya ne biliyim gömlek al gömlek seviyorsa.. hiç unutamıyacagı birşey yap yap yani:D

0|0
    0|0
    • saati sevgililer günün de almıştım :)) güzel bir fotoğrafımızı puzzle yaptrıym bide ikimize aynı gömlekten alym iyidir :))

• başbaşa kutlayın imkan varsa ..hediyeye gerek yok yanında olman yeter

0|0
    0|0
  • yatıya kadar arkadaşlarla olun yatıda baş başa kalın hediyeni o zaman verirsin ona ;)

0|0
    0|0
  • Benim de doğum günüm yaklaşıyor ne olacak şimdi:)

0|0
    0|0
  • he herkesi çağır ks yide çağır

0|0
    0|0
    • :) gelip iki ilgilenseniz fikir verseniz nolur sankiiii

Kızlar Ne Diyor 1

• Başbaşa kutlayın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...