Spor yapmaktan ellerimin derisi sertleşti. Sizin için itici bir durum olur muydu bu?

Body yapıyorum, eldiven kullanmama rağmen, ağırlığın bindiği yerler, elimin iç parmaklarımın avuçlarımla birleştiği yerin yarın cm aşağısında etli kısımda bildiğiniz deri sertleşti, aynı zamanda parmaklarımın iç orta bölümleri de sertleşti birinin elini tuttuğumda derimin sertliğini hissedebiliyormuş.Ellerim görünüş olarak temiz, estetik güzel ellerim var ama içi ağırlıklardan sertleşti biraz.Malesef dışardan kremle filan da geçmesi mümkün değil.

Sevgilinizin elinin içi böyle olsa sizin için itici bir durum olur mu bu?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim ellerm yumuşak olmasına rğmen sevgilm hep kusur bulrdu ..Seni anlıyorum skın dert etme sevıyrsa kusur bulmayacktır ..sürekli krem sürme belki zararı olr cildiyeye görünebilirz

0|1
    0|0
    • yok cildiyelik bir problem yok da, hani kendim de rahatsız değilim bu durumdan, ama kızlar nasıl karşılar diye sormuştum sadece.

• link burda sordm szde soru ve yrumlara gre cevplarsanz cok svınırm

• Cevapladım :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kullandıgın eldıvenden kaynaklı, ucuz ve guzel bırsey ıstıyorsan. "Voıt" marka eldıvenlere bak ısıne yarar. eldıven buyuk ve kucukse elınde, oda zarar verır ve son olarak. barı cok sıkı kavramalısın.

0|1
    0|0
    • Nike kullanıyorum, enseye çekişlerdediğer çekiş hareketlerinde sıkışıyor deri ve ellerim çok etli dolma değil, etkileniyor doğal olarak.

• kesinlikle :)

• kanka jel sür ya Bende 10 aydır :D body ellerimde nasır cıkcak resmen ama düzeldim jeller var spor magzalarında

0|1
    0|0
Yükleniyor...