Hangi UZAKDOĞU sporu?

arkadaşlar uzakdoğu sporlarından birini öğrenmek istiyorum..öneriniz var mı? zor durumdayım

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Judoya 1-2 ay gitmiştim antrenmanları ağır oluyor düzenli yaparsan çok şey değiştirir ben başka sporla da ilgileniyor olmama rağmen baya da zordu. Zaten onları yapacak kadar güçlenirsen teknik bilmeyi geçtim direkt kodummu oturturum durumuna terfi edersin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karateyi zirvemde biraktim tavsiye ederim ama uzun sure istiyor saglam olmak icin

0|1
    0|0
    • öneri için çok sağol... ama neden judo, tekvando, kung fu değil de karateyi seçtin? beni iki arada bir derede bırakan da bu dördünü de istiyor olmam

• Kung fu turkiyede ne kadar iyi hoca bulabirsin tartisilir belirli isimler var sadece onlarinda kurslari pahali, judo bana gore degildi , guresten neftret ederim zaten, tekvandoya gittim sarmadi tekme tekme nereye kadar evet etkili ancak baya sıkıcı, karatede yakin dovus hareketlerinden tekme yumruk dirsek gures tamami mevcut, zaten karate spordan ziyade savas sanatidir, iyi bilirsen tek atakylta indirirsin , jkf maclarini izle

• eyvallah kardeşim çok sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...