Bugün en guzel günlerden biriydi...pazar günü:)

ne yaptınız ne yapmadınız bugün ? ___ __ ___ _

Güncellemeler:
bugün iğrençti çok canım sıkılıyor hala.güncelleme yapıyorum çünkü gıcıklık yapmak istiyorum şu an :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gece üst üste eğlencenin bir şeyini çıkarttık. Az uyuduk. Çok gezdik. Yoruldum ya la! Eski halimden eser yok pas tutmuşum onu fark ettim. :/ Yaza kadar toparlarım artık. Neyse güzel gündü bugün de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Öğlen 1 gibi uyandım moda sahilinde kahvaltı yaptık..Ygs den çıkan öğrenci-aile topluluğunun sınav sonrası stres atma kalabalığına şahit oldum tebessüm ettim..

Bu milletin çocuklarının kaderlerini 2 3 sınava terketmiş bu köhne sisteme beddua okudum..

0|0
    0|0
  • taktım kulaklığı sahil yolundan çarşıya gittim sonra ana caddeden eve geldim

0|0
    0|0
  • bugun sevgilimi 4 saat sınavını bekledim pazar iznimde saat 7 de kalktım ama bir teşekkürü bile çok gördü:S

0|0
    0|0
  • Allah kahretsin beni gıcıklık yapmak isteyenin sorusuna cevap verdiğim için :)))

Şimdi sabaha kadar bildirim gelir :)

0|0
    0|0
  • Sen onu birde YGS'ye girenlere sor HAhaa sırf izleyip zevk almak için erkenden kalkıp en yakın okula gittim YGS'ye girecek kuzucukları izledim.Hepsi kurbanlık koyun gibiydi Ahhh ah eski günler

0|0
    0|0
  • gün boyu evdeyim

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır xd

0|0
    0|0
  • bıraz soguktu çalıştık sen ne yaptın

0|0
    0|0
  • hiçbir şey