Bunu bilene TFF gazoz kapağı madalya takıyor :D

SORU: ilk maçı 3-0 kazanan takım rövanş maçında herhangi bir sebepten hükmen mağlup olursa turu kim geçer :D

Güncellemeler:
hükmen mağlubiyet 3-0 sayılıyor. o sebeple 3-0 dedim
hükmen mağlubiyet sebeplerinden bazılarını buldum

lisansı yapılmamış futbolcu oynatmak, maç günü 9 kişiden az kadro oluşturmak ve sahaya 7 kişiden az futbolcu ile çıkmak. erteleme maçında o tarihte takımda bulunmayan futbolcu oynatmak vs..

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• hükmen mağlup olan takım elenir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İyi bir soru. :) Ben bilemedim. Bu soruyu bir canlı yayında bir spor yorumcusuna sormak gerek. Bilemezse karizması fena çizilir. :)

0|0
    0|0
  • normal şartlar altında maç uzatmaya gidecektir, ama 2.maçta hükmen mağlup olan takım uzatmaları da oynayamayacağından elenmiş olur:D

0|0
    0|0
    • yazdıktan sonra baktım aynı cevabı verenler olmuş, şimdiden söyleyeyim sadece salladım, gerçek olup olmadığını bilmiyorum:D

• altın gole gider :) oda olmadı penaltılar :)

0|0
    0|0
  • ya uzatmaya gider

yada hükmen mağlup düşen takım elenir

sebebiyse sportmenliğe aykırılık -1 durumunda görülür bence

0|0
    0|0
    • hükmen mağlubiyet illa sportmenliğe aykırılık demek değil ki teknik sebeplerden ötürü sahaya 7 kişiden az çıkarsa hükmen mağlup olur

• hükmen maglubiyetin diğer sebeplerini düşün birde

5 kırmızı kart hükmen mağlubiyettir mesela

buna göre yorumladım

teknik sebeğlerden sayılan mağlubiyetin temyizi vardır itiraza gidilip baglanır

• hükmen makup oluyorsa ilk macı kazansada kaybetmiş sayıyor cünkü hükmen malup demek kural hatası yapmış bir takım

0|0
    0|0
  • ilk maç mağlup gelen takım :D

0|0
    0|0
  • Hükmen mağlup olan cevap olarak görünse de skor eşitliği olduğu için burada devreye görülen kartlar giriyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • ikinci maçtaki hükmen mağlubiyetin hangi sebeple verildiğine bağlı mesela 5 tane kırmızı kart görürse iki ayaklı maç dahi olsa elenmiş sayılır..

0|0
    0|0
  • bu durumda uzatmalar olmalı değill mi

ama rakip takım uzatmalarada çıkmayacagı için hukmen yenilen takım bir üst tura çıkamaz

0|0
    0|0
  • hukmen malup olunca kaç gol atmış sayılıyor onu bılmek lazım :D Sanırım 3 5 falan mı olur o zaman karşı takım buyuk ıhtımalle

0|0
    0|0
  • deplasmanda galip gelen takım geçer

0|0
    0|0
  • hükmen ynilen takım elenir...

0|0
    0|0
    • fifa futbol oyun kurallarının kaçıncı sayfasında yazıyorda buraya boş beleş atıyorsunuz. Kaynaklı cevaplar görelim

• alttaki arkadaş açıklamış okyabilirsin. 3-0 bir maç 3-0 diğer maç olduğu için maçın uzatmalara gitmesi gerekecek ama diğer takım hükmen mağlup olduğu için uzatmaları da oynamamış sayılacak bu yüzden de hükmen yenilen takım elenicek .

• hükmen mağlup olduğu için dezavantajlı oluyolar, ilk maçta yenilen takım turu geçer

0|0
    0|0
  • penaltılar olur muki :)

0|0
    0|0
  • Bizde kendimizi futbol tutkunu bilirdik.Formamı asıyorum, artık maç falan izlemem ben :)

0|0
    0|0
  • ilk maç 20-0 hükmen mağlup olan takım da kazansa, hükmen galip sayılan takım turlar.

0|0
    0|0
  • Hükmen yenilen 3 -0 mağlup olur :D hadi bakalım

0|0
    0|0
  • kim kim :)

0|0
    0|0
  • Bilemedim cevabı.

0|0
    0|0
  • Niye 3-0 ?