Karın kası hareketleri neler yardım edin?

Spor salonunda devamlılığım olmadığı için üyeliğim yok. Evde yapabileceğim hareketler neler yardımcı olabilecek var mı? Plates aletlerim var yaklaşık evde herşey var ama kullanım yolunu bilmiyorum. Bikaç hareketle karın kadı yapma ihtimalim var mı? Mesela sadece mekik çekerek karın kası yapabilir miyim?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• evde ypcaksan sırt üstü yere yat ayaklarını çekebildin kadar çek kendine yatarken ve yarım kalk yat mekik gibi anladıysan birde yine sırt üstü yat ayaklar düz uzat birleştir kafayı bir yere sabitle (duvara) sadece ayakların yarım kaldır indir kaç tane yapcan sana kalmış bol şans :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üst karın için mekik alt karın için şu bacakları kaldırıp indirme neyse o adını bilmiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Mekik faydalı olur ama belinize dikkat edin ben biraz incittim gerçi beniim yanlış oturmaktan ve yanlış uyku pozisyonundan kaynaklıydı... arada sırada karnınızı içeri çekerek sıkın 10-15 kez tekrar edin light yoğurt çok önemli bu yağları karın yağlarını yok edecektir bir de komik şeyler izliyorsanız yararlı gülün

0|0
    0|0
  • Mekik en ideali

0|0
    0|0
  • Telefonuna uygulama indirebilirsin güzel uygulamalar var :)

0|0
    0|0
  • mekik çekerek karın kası çıkmaz :) bizim spor salonunda kadın 2 aydır mekik çekiyor hala çıkmadı :) beyniniz yok fikriniz var :)

0|0
    0|0
  • Youtube de videolar var canım

0|0
    0|0
  • elıne agırlık al oyle mekık yap ama zayıfsan beslenmende onemlı cunku yag oranı sonucta

0|0
    0|0
  • Yattığın yerden bisiklet çevir ellerin belinde olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karın kası yapmak kolay değil evde yapılmaz çektiğin mekikler göbeğinin sarkmasini önler

0|0
    0|0
Yükleniyor...