Saçma birşey mi yapmışım:((

belki çogunuz diyeceksiniz saçmalamışsın çocuk musun ne gerek var ama yaptım işte benimle beraberken biriyle konuştugundan bahsetti sevgilim evet söyledi bunu ama bendende ayrılmak istemedi Şu an napıyor bilmiyorum terketti sanırım bişey demeden facede ilişkim varmış gibi yaptım görsün diye biliyorum saçma ama canı yansın istiyorum:((( sizce çok mu saçma :( kaldırıyım mı siz olsanız ne düşünürdünüz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben olsam peşinden koşarım ama sevdiğimden diil. Ertesi gün birini buluyosa bana da ekmek çıkar heralde diye düşünebilirim. Saçmalığın ağababası bu işte :D acı çeksin mantığıyla hareket edilmez ilişkide onun muhtemelen umrunda değilsin ama sen burdan ilan etmişsin herşeyi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kimse için değmez anlarsa birde yalan olduğunu,rezil olduğunla kalırsın en azından onun gibi alçalmamışsın sevmişsin ama o haketmemiş o haline yansın sen değil sen yapman gerekeni en doğrusunu yapmışsın sevmişsin yalansız dolansız ve bunun arkasında dur onun umurunda olsaydın emin ol başkasıyla konuşmazdı..dua et Rabbime karşına iyi birisi çıkartsın ve inşallah çıkartır sen dürüstlüğüne devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...