Lucescu'mu , Ersun Yanal'mı Yoksa Fatih Terim'mi? Galatasaray Hangi Hocayı Göreve Getirmeli?

Mustafa Denizlinin istifası sonrası bu üç teknik adam ön planda?
Futbolun profesörü Lucescumu?
İmparator Fatih Terimmi?
Yoksa Oynattığı Futbolla beğeni toplayan Ersun Yanalmı?
Ya da Muslera, Podolski, Sneijder dışında kimseyle çalışmam Sabri ve Selçuku rotasyonda kullanırım diyen Fransiz teknik adam Rudi Garciamı?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Ersun Yanaallll

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• Terim ve Luce parasız takıma gelmez

Fransız hoca yakışır ama :)

0|0
    0|0
  • Mustafa denizli hep ezik ve vizyonu olmayan bir teknik adamdı.. gelmesi en başta hataydı.. ben terim i isterdim şahsen.. fenerbahçeli olmsma rağmen.

0|0
    0|0
  • Öncelikle Denizlinin istifasına çok şaşırdım. Parayı alır işine bakar diyordum.

Soruya gelirsek bu başkanın olduğu takıma bir zahmet sevdiğimiz bir hoca gelmesin yoksa o hocayı da tüketiriz.

Son olarak Ersun Yanal asla Galatasaray'a gelemez. O adamın isminin Galatasaray'la anılmasına bile tahammül edemiyorum. Milli takım hocasıyken GS ve futbolcularına takındığı tavrı unutmayınız...

0|0
    0|0
  • lucescu ya da fatih terimi unutun bence. bjk li olarak ben bilwe üzülüyorum lan bu duruma. abi futbolcularda hiç mi hrs olmaz arkadaş. gol yidiklerinde başlarını eğip düdüğü bekliyorlar😒

0|0
    0|0
  • Lucescu öyle bir futbol dehasıdırki rakip oyuncunun nasıl çalım atacağını bilip o na göre önlem alır ve elindeki kadroyla yapabileceğinin en iyisini yapar,
    Benim favorim kesinlikle Lucescu.
    Fatih Terimde iyidir ama geniş bir bütçe ister.

0|1
    0|0
  • Lucescu

0|1
    0|0
  • Yilmaz vural )))

0|0
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
  • 0|0