Selam..Biraz yardımınıza ihiyacım var,,30sn ayırırmısınız?Ne Mutlu Türküm Diyene..

Merhaba,Yakında sevgilim olucak kıza doğum günü hediyesi olarak,Doğal safir taşlarından oluşan bir bilezik aldım..Sizce bu hediyeyi ona nasıl versem?

Örneğin:Kutudamı,Bileğine mi takıyım?

Lütfen düşüncelerinizi esirgemeyin,paylaşın..

Güncellemeler:
Arkadaşlar bilekliğin yanına gümüş kolyede aldım,umarım ekstradan bir işe yarar.Şanş dileyin..

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Kadın psikolojisi;

Kutuda versen özel bir yerden aldığını düşünür.

Direkt bileğine taksan, pazardan almış der heralde...

Bu psikolojiye yakalanmamak içinde ona şu cümleyi demen yeterli;

''Bak bu taşlarda senin kadar temizler,saflar ve doğallar...Onlara çok iyi bak.Kendine baktığın gibi...Baktıkça beni hatırla.Çünkü ben sana senden daha çok iyi bakmaya çalışacağım...''

Sonra gör bak evlenirsiniz demedi deme:D

0|0
    0|0
    • SEvdim bunu :)

• Bu sözü kutunun içindeki notta yazsam ?

Dahi iyi olur mu ?

Eve gidince aç falan tarzında bişiler derim ?

• Olabilir elbette yaz daha hoş olur hatta he birde onu eve bırakırken bir 'Seni Seviyorum'uda eksik etme :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Altın bilezik al beya

0|0
    0|0
    • Kızı bir alalım altınıda alırız :)

• hoş- küçük zarif bir kutuda ver, hani çevresinde kerdele- fiyonk olanlardan . kutunun içindede küçük bir not... belki bir şiir, belki bir sözz

0|0
    0|0
  • bir şey diyimmi çok özel ve güzel hediye almışsın ayakda alkışlıyorum bence bilekliğine takman daha etkileyici olur hadi eyvaallah kısakndım yaa =( :D

0|0
    0|0
    • Bu kadar beğendiğine göre eminim o da çok beğenicektir :)

• Öncelikle kutluyorum seni, "Ne mutlu Türk'üm diyene!" dediğin için. kutuda ver ama bileğine sen tak

0|0
    0|0
  • kendisi takamaz zaten yardım edersin

0|1
    0|0
    • Düz mantık :)

• mantıklı desek:D bilekliği tek elinle takmak çok zor çünkü 10 dk mı alıyor

• Süpersin sesli güldüm gerçekten :)

• Bence onun yaninda kutudan cikar ve nazikce bilegine tak :)

0|0
    0|0
    • Kızın tepkisi ne olucak meraklar dayım.

• Ne kadara aldın bende istiyorum öyle bişey emme fakirik. Bence elini tut çek kendine ve öyle tak..

0|0
    0|0
    • Çok ta pahalı bişi değil canım..

• canım çalışmıyorum düşün bana ne kadar pahalı gelebileceğini ne kadar ya

• ırkçı mısın

0|0
    0|0
    • Türküm.

• Helal sana. Irkçı değiliz biz sadece ülkemizi bölmek isteyenleri sevmiyoruz. kardeşlerimizi,askerlerimi öldüren nankörleri sevmiyoruz.!

• Kutuda ver. Kendisi açıp baksın. Sonra alıp bileğine tak ama önce izin iste bileğine takabilir miyim diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim içinden ne gelirse ona göre ama kız arkadasının illa sevdigi bir nokda vardır ona odaklan ::::)

0|0
    0|0
  • Daha sevgilin olmadan bu kadarını yaptıysan, sevgilin olduğunda neler yaparsın bilmiyorum.

Gün gelir kıçına tekmeyi basarsa senin halini hiç düşünemiyorum dostum. Allah yardımcın olsun çok kaptırma kendini...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler,dostum Elbet su akar yolunu bulur :)

• daha sevgilin degil ama dimi..

0|0
    0|0
  • türklükle ne alaksı var sorunun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...