Başkasınının yanında kendim olamıyorum :(

Yeni bir ortama girdiğimde kendimi çok kasıyorum. hemen alışamıyorum. En sevdiğim teyzem,kuzenim,arkadaşım vs. olsada uzun bir müddet görmeyince yine ilk tanıştığım gibi oluyorum çekingen. ilk başta alışamıyorum soğuk davranıyorum. bunu nasıl yenebilirim ki?

yardım edin lütfeeeen. aslında konuşkanımdır,güleryüzlü,sıcakkanlıyımdır. sadece ben söylemiyorum çoğu kişi söylüyor ama ilk başta çok soğuğum öneriniz var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• onunda avantajları var.bende başta öyleyim ama bu bana bir özellik daha kattı.insanları daha çabuk anlayabiliyorum ve genelde yanılmam.herkes konuşurken ben herkesi dinliyorum kim nedir ne değildir çözüyorum.bak dış görünüş bir önfikirdir ama konuşmak seni anlatır.konuştuğun andan itibaren insanlar seni tanır.o yüzden fazla kasma ki insanlar seni yanlış tanımasın ve bu sorunu alevlendiren şey kendini dışarı kapatmaktır bunu asla yapma.bunla ilgili bir arkadaşımızda bu tarz bir soru paylaşmıştı ama onun biraz daha ilerlemişiydi onada söyldim.ya şunu söyliyim sana bunu bir sorun olarak algılarsan içine kapanırsın.ya söylicek çok şeyim varda işte bunla ilgili bişey yazıcam.arada yazılara bak değişik bikaç fikrim var.ama ne zman yazarım bilmiyorum bu bir hafta içinde yazarım

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) evet haklısın bende öyleyim aslında dinliyorum ve nasıl bri olduklarını anlıyorum tanıyorum. işte kasıyorum kendim olamıyorum ondan konuşmam bile dğeişiyor ya. bire kimseye kızamıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• bol bol yeni insanlarla tanışman faydalı olabilir.

ama bazı insanların doğası böyle senin gibi, çok da fazla değiştirmeye zorlama, başkası olma kendin ol.

1|0
    0|0
    • Haklısın. teşekkür ederim :)

• ilk başta soğuksun ya üstüne git konuş üstüne gitmeden yenemezsin

1|0
    0|0
  • bırak öyle kal ya. ne var ki çoğu kişi beni dışarıdan gözlemlediğinde çok sertsin der. sonra da çok severler sonra tekrar nefret ederler neyse konumuz bu değil bırak öyle kal. yapın bu.

1|0
    0|0
    • Hmm evet yapım bu ama bazı ortamlarda iyi olmuyor yani ilk tanıştığım ortamda çok silik duruyorum.

• tamam sessiz kalıyorum o zaman :D

• Birine telefon etmek ya da birilerine misafirliğe gideceğin zaman içinde seni engelleyen bir his var mı?

1|0
    0|0
    • Hayır yok ama,lise öğrencisiyim ve Beden eğitimi derslerini hiç sevmiyorum :D oda tembellikten olsa gerek :D

• Tamam o zaman.:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de oluyor hatta herkes beni tanıdıktan sonra "ben seni böyle bilmezdim sen daha soğuk ve katı biriydin sanki" gibi cevaplar veriyor ama benimde elimde değil çok kasıyorum kendimi sonuçta yabancı geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...