Hergün 1 litre süt içiyorum boyum uzarmı?

2 gündür 1 litre sütü bitiriyorum boyum 160 içmeyede devam edicem boyum uzarmı yaşım 18 +yüzüyorumda

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

• yaş kaç? çocuk gelişimciyim sana hemen bir analiz çıkartiyim :)))

1|0
    0|0
    • Gerçekten miiii yaşım 18

• Hmmm yinede çok teşekkür ederim dediklerini uyugulycam 2yıldır yüzüyorum 160 dedim ama Şu an ölçmedim bir iki cm uzamışımdır belkide seninde dediklerini uygulayıp 165 olsam yine yeter 70 i zorlycam ama :))) 💕

• çok zor canım. bak sana bir gelişim analizi yapayım hayatın içinden... erkekler ortaokulda kızlardan kısadır, kızlar ise erkeklerden uzundur. nedeni erkeklerin daha geç gelişmesi.. lisede ise erkekler kızları boy olarak geçerler.. lise çağında boy uzaması kızlarda yavaşlar ve 23 yaşına kadar en fazla 2-3 cm uzar, erkeklerde ise alır başını gider :))) ama 20den sonra erkeklerde de en fazla 2 cm.. bu kendilerinin çabasıyla fazla olabilir, kızlar için çok zor.. genler işin içine girince işler değişebilir. yaptığım analiz genelleme.

Erkekler Ne Diyor 11

• Ahah sanmıyorum öyle birşey olsa buzagıların boyu uzardı:D

0|0
    0|0
  • fazlasida iyi degil diye biliyorum. daha cok ip atlamani tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Ben 14 yaşında başladım 1 yılda 7 cm uzadim. Ama küçüklüğümden beri süt ve süt ürünlerini çok tuketiyordum. Rekorum 1 yılda 7 cm ve günde yarım litre sütle başardım bunu. Şimdi yaşım 18 ve boyum 1.93

0|0
    0|0
  • sanmıyorum. kaç yaşındasın ki?

0|0
    0|0
  • boşuna içmem böbreklerinde kum yaptırırsın uzamaz boy falan

0|0
    0|0
    • Herkesin hayatına hiçkimse karışamaz.

• uzamaz

0|0
    0|0
  • suyla boyun ne alakası var ya

0|0
    0|0
  • devam et ama et tavuk balık da ye

0|0
    0|0
  • Sütü çok içmek iyi bişey değil yüzme yapman çok güzel eğer barfix Demir'i bulabilirsen barfix demirinde 3 set 40 sn. Asılı kalabilirsiniz boyunun uzamasında faydalı olucaktır

0|0
    0|0
  • yaşın biraz fazla ama 2-3 santim daha uzarsın

0|0
    0|0
  • fazla kaçırma alerji olabilirsin boyun uzamasa bile içmeye devam et :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar sut içmeyle uzasaydı ineklere zurafa denirdi😂 melisa çayı iç haftada bir kere ve palamut iyi geliyor diye duymuştum dene bunu

0|0
    0|0
  • Kemik yasini olcturmen lazim vücut yasiyla anlaşılmaz bir de hormonlarini olcturmen lazim negatif cikarsa istersen 10 L de icsen fayda etmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...