Hayatınızda unutamadığınız anılar veya olaylar var mı ?

Hayatınızda hiç unutamadığınız olaylarınız anılarınız nelerdir ? Genelde ilkler hiç unutulmaz.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• üfff ilkokulda bir öğretmenim çok kötü duruma sokmuştu . nasıl bişeydi hatırlamıyorum ama çok kötü hissetmiştim ayyy içim burkuldu kabuğuma sokuluyorum been

ha bide bir kızın saçlarından tutup tahtaya salak harika yazdığını sildirmiştim kafasıyla :(:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni sevdiğini düşündüğüm ve açıldığım birinden karşılık alamadım hala unutamam ve acısı içimde bir yerlerde bekliyor :(

0|0
    0|0
    • Harbiden kötüymüş ama karşıdakide ümit vermiştir kesin.

• Evet ilk o yaklaşıp seviomuş gibi davrandı bnim için graffiti bile yaptı. ben dayanamayıp seni seviyorum dedim ve cevap ben sevmiyorum oldu.

• say say bitmez.

0|0
    0|0
    • En ilginç olanını anlat :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Tikli bir arkadas vardi calistigimiz yerde erik gorunce delirirdi kapiyin girisine koyduk 4 arkadas sonra tikli arkadas geldi erigi gordu caldirdi kufurleri saydi sinirle cikti gitti 1 2 saat sonra duyduk ki kaza gecirip hayatini kaybetmis bunu unutamam hic bir zaman:(((

0|0
    0|0
  • ben galiba hep kötü olanları hatırlıyorum !

0|0
    0|0
    • Genelde öyle olur zaten,anlatmak istersen anlat

• link nasıl unutulabilir ki;)

0|0
    0|0
  • 1 yıldır netten ve telefondan görüştüğüm kızın bulunduğu şehre gidip yüz yüze görüşmemdi. Cümleler yetersiz..

0|0
    0|0
    • Neler hissettiğini gerçekten çok merak ettim,ne yaptınız ilk gördüğünüzde ?

• Kaçırmasaydın keşke öyle birini,resmen talih kuşu konmuş sana :)

• Bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen demiş teoman :)

Yükleniyor...