Sizce kızı uyararak doğru mu yaptım?

bir gün yoldan karşıya geçerken bankda oturan bir kızın iç çamaşırının göründüğünü gördüm ve etrafdaki çok fazla kişi onu izliyordu kızın yanına gidip üslupluca altınız görünüyor farkında değilsiniz toparlanın isterseniz dedim ve yıllar sonra o kız yolda karşıma çıktı teşekkür etti sizce ben yanlış birşey mi yaptım?

Güncellemeler:
size soruyorum cunki kız yıllarca benim sapık mı yoksa yardım severmi oldugumu düşünmüş durmus takii tekrar karsılasınca söyledi bunu

0|0
20|9

En İyi Kız Görüşü

• en dogrusunu yapmissin.. güzel ve ahlakli bir sekilde uyarmissin kadini..tebrik ederim seni gercekten medeniyetinden dolayi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• degisik bir soru olmus:) yillar sonra karsilasman ve bu olayi karsilikli hatirlamaniz da ayrica enteresan... soruna gelirsek yanlis yapmamis gibisin baksana kiz tsk etmis

0|1
    0|0
  • İyi yapmışsın .

0|1
    0|0
  • ammaann aaammannn ne kadar yardım sever seni unesco yılın yardım severi seçerdi duysaydı iyiki duymmaıs bu seferde meşhur olup sizce iyimi yaptım die sorardın

2|1
    0|0
  • Gözükmüşse kız bunun nasıl farkında olmaz istemeden mi olmuş yani teşekkürü onun için mi etti.Yoksa işin içinde başka bir iş mi var.Seni seni:))

0|0
    0|0
  • Yıllar sonra o kız yolda karşıma çıktı teşekkür etti.Yanlış yapmış olsan yıllar sonra teşekkür almazdın.Hatırlanmazdın bile.Aferin sana.

0|0
    0|0
  • İşi gücü yoktu kızın seni düşünecekti peh

0|0
    0|0
  • yıllar sonra cıktı ve tesekkür etti... ilginçç bi vaka neden o an teşekkür etmeyii akıll edememis. aaa acaba sırf sormus olmak için sordugunuz bu sorunun senaryosunda bi hata mı yaptınız ;)

1|0
    0|0
    • vallahi böle oldu o gun tesekkur etmedi çünki dondu kaldı ne diyecegini bilemedi cunki onun yanına yaklasıp yanınıza oturabilirmiyim dedim hayır dedi sadece size altınızın göründüğünü ve bunu sölemek için geldiğimi söyledim dondu kaldı

• hımm anladımm... sonra tekrar karsılastınız we tanıdı :) evlen onunla...

• en güzeli ve doğrusunu yapmışsınki kızda sana teşekkür etmiş.

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın yanlış birşey yokta yıllar sonra kız seni nasıl hatırladı ve teşekkür etti onu anlamadım.Allah korusun aynı durumda olsam uyaran kişiye ne kadar minnet duysam da onu unutmak isterim unuturumda oda benı unutsun diye dua ederim

0|0
    0|0
  • Evet çok yanlış bişey yaptın.

Ne güzel izliyordu adamlar, illakı onların keyfını mi bozacaksın?

1|0
    0|0
    • o kız yıllarca benim sapık mı yoksa yardım severmi diye kafasında celişki olmus

• Çok saçmaliyorsun.. Göz renk ile ne alakası var?

Neyse daha fazla enerji harcamayacağım.

• vallahi gözlerinden tanıdım 4 yıl sonra cıktı karsıma cunki

• hiçbir kız çamaşırın görünüyor diyen bir erkeğe teşekkür etmez.sen nereye bakıyordun sapık deyip çantayı geçirir kafasına .

0|0
    0|0
  • Hayır doğru bir davranışta bulunmuşsun.Kızı rezil olmaktan kurtarmışsın. :)

0|0
    0|0
  • yeri gelicek o da sana seninki camdan bakıyor diyecek

1|0
    0|0
  • Dogrusunu yapmisin..

0|0
    0|0
  • Çok büyük bi yanlış yapmışsın kız içten içe küfür filan etmiştir sana.

0|0
    1|0
  • Adamlar sana dalmamış dua et.

0|0
    0|0
  • bence dogru bırsey yapmıssınız

0|0
    0|0
  • Yahu hocam ne yoruyorsun bizi? Tabiki dogrusunu yapmissin.

0|0
    0|0
  • neden böyle yapıyorsun

0|0
    0|0
    • o an aklımdan gecen tek sey o benim kardesim yada sevgilim olabilirdi orada oturan bunu düşündüm ve uyardım

• ben onun için demedim

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kere gördüğün bir insanı yıllar sonra tanımış olman çok ilginç doğrusu ama ne konuda yanlış yaptığını tahmin bile edemiyorum bu sorundan.

2|0
    0|1
  • Sana yapılan iyiliği asla unutma ama başkalarına yaptıkların iyilikler anında unut ki , gerçekten anlamı olsun .

0|0
    0|0
  • sende baktın demi, çakal Carlos seniiii

Doğrusunu yapmışsın arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bunda yanlış olacak ne var anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Soru güzel de ben aslında cümlenin sonuna doğru yıllar sonra o kız yolda karşıma çıktı tokatı yapıştırdı ' ilk başta ben sana teşekkür etmiştim ama sonra yıllarca düşündüm meğer bakanda senmişsin uyaranda sen mişsin ' dedi . Sizce ben yanlış bişey mi yaptım dersin diye bekledim :)

0|0
    0|0
  • bende eskiden yapardım kızlar mini gitince bacak arası acılınca az duzgun dur derdim simdi demiyorum bilerek actıklarını var sayarak el atma taraftarıyım :D soyledim kızdılar el attım hoslarına gitti istek talep meselesi bence :) acıyorsa karsıla yada karısma anlayısımı degistiren kızlar sağolsun :)

0|0
    0|0
  • bence kızın niyetine bağlı...

göstermeye meraklı birisi ise size teşekkür etmezdi...

gerçekten farkında değilse sizin sapık olduğunuzu düşünmesine gerek yok...

bir gariplik var, sana işmi verdi yoksa...

0|0
    0|0
  • senin sitenin kahramanı ilan etmek lazım. :))

0|0
    0|0
  • sence yanlış bir şey yapmış olsan sana teşekkür mü ederdi?

0|0
    0|0
    • yıllar sonra tesekkur etti ama yıllarca sapık mı yardım severmi diye düşünmüş

Yükleniyor...