Beşiktaş Sezon Sonu Şenol Güneşi Kovarmı Sizce?

Geçen sene Biliçi yere goğe sigdiramayan adamlar o nu bir kaç ay sonra kovdular. Fenerbahçenin Şampiyonluğu sonrasında Şenol Güneş kovulurmu yoksa bir sene daha şans tanınılırmı?

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bilic i kovmadılar bence karşılıklı bir anlaşma sonrasında yollar ayrıldı fenerbahçe maçını kaybederse belki işler değişir ama berabere bile kalsa biliyorsunuz şampiyonluk şansı beşiktaşın daha fazla çünkü maç eksiği var ben bilic i çok iyi bulmuyorum beşiktaş ta iyi işler yaptı ama hataları oldu son maçlarda iyi yönetemedi takımı oğuzhan dan ismail köybaşı ndan faydalanamadı fenerbahçe li emre ile mücadele etti bunlar yanlış hareketlerdi ayrıca ileride hep Mustafa Pektemek i kullanmak istedi bu oyuncu çok kötü değil ama beşiktaşın ihtiyacı olan bir oyuncu değil bence daha çok hızlı teknik etoo tarzı oyunculara ihtiyacı var ileride beşiktaş ın bunlar aynı zamanda yönetimin hataları ve maddi imkansızlıklar tabii bir önceki yönetimden kalan... fenerbahçe yenerse o zaman işler değişebilir ama tam tersi olursa zaten beşiktaş yolun yarısındana fazlasını geçmiş olacak eksik maçınndan 3 puanı aldığı an şampiyon sayılır diğer maçlarından puan kaybetmesi çok olası değil bir iki maçta puan kayebedebilir hızlı oynayan kontra atak takımlarına karşı mücadeleci takımlardan...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilic kovulmadı dünyanın en iyi liginden teklif gelince gitmek istedi , şu an west hamı son yılların en iyi konumuna getirdi

Sen onu bırakta Mustafa Denizli devre arası 3 transfer yapar şampiyon oluruz diyordunuz ne oldu :)

0|1
    0|0
  • Şampiyonluk yaşayıp kovmayı siz daha iyi bilirsiniz. Bknz: Ersun Yanal

Bu senenin şampiyonu Beşiktaş olacak. Rüya'dan uyanmaya başlasan iyi olur. Söylediğinize inancınız olsa böyle soruları gizliden sormazsınız. Yarın ki derbinin korkusu işte bunlar..

0|1
    0|0
  • Bilic kendi gitti bro

0|0
    0|0
  • Bilic kendi gitti diye biliyorum kovulmadı heralde

0|0
    0|0
    • Bir sene daha kalmak isterim demişti ama adamı yolladılar

Yükleniyor...