Kilolar Kaslardan giderse ne olur?

Ben sadece salatalık yiyerek yaşıyorum ve günde 2 litre su içiyorum ve 1 saaat yürüyor bir de evde sıkılaştırıcı eğzersizler yapıyorum?

Bıktım insanların dilinden. kendimi seviyorum ama yinede aptal küçük beyinli insanlar artık nasihat vermesin yeter diye kilo vericem

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığınız çok yanlış. Diğer vitaminlerden geri kalıyorsunuz ve bu hiç sağlıklı bir zayıflama değil. Bu yöntemi bıraktıktan sonra kolayca kilo almaya başlayacaksınız. Zayıflamak istiyorsanız sık ve azar azar yiyerek zayıflamanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başkaları için değil sağlığın icin kilo ver 'fazlan varsa '

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kastan verırsen vucudun sarkık kuvetsız olur o yuzden 1 saat yuru guzek ama yogurt et tavuk yumurta elma gbı besınleler de al

0|0
    0|0
  • eğer bian da kilo vermeye kalkarsan kas kaybı biraz olur sen sağlıklı kilo vermeye bak ben şimdi nasihat vericem ama mecburum yanlış bişeyi düzeltmek istiyorum sadece salatalık yersen zayıfladığında hastaneden randevu alıyor olursun aklında bulunsun

0|0
    0|0
  • protein al yumurta beyazı haslanmıs tavuk veya ızgara balık et protein alıım yapmazsan kasan gider protein almak kilo vermeyi hızlandırır unutma iyi diyetler ve sporlar.

0|0
    0|0
  • Önce yağlar gider, yakacak yağ kalmayınca kaslar yakılmaya başlar enerji için

0|0
    0|0
  • Sadece salatalıkla olmaz salata acıktırır zaten karbonhidrattan şeker ve hamur işinden uzak durman yeterlidir bol bol protein ağırlıklı beslenmelisin o Zaman kas kaybın olmaz et tavuk yumurta gibi yeşilliği de bol bol ye suyuna iç

0|0
    0|0
    • Vücut cardio yaparken her zaman ilk kaslardan kaybetmeye başlar ama sen yeterli protein alırsan kas kaybın olmaz yağ atarsın ve 2 lt su çok az en az 4-5 lt su içmelisin

• niye salatalık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...