Kilo almak isteyen bir kızçe için fifness mi plates mi?

Uygun olur?
Detaylar
Detaylar detayyy
Detayyy
Detayyy

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sinemera diye bir keçi boynuzu tozu var eczanelerde satılıyor bende eczacıyım ve her gün satıyoruz bu tozdan kilo almak istiyorsan süt ile içecekesin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo almak isteyen öyle mi bebe bisküvisi ye yat. Plates.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor yaparak kilo alacağını sanan kızlara üzülüyorum..

Spor yapıp kilo almak erkeklere hastır.

0|0
    0|0
  • Hiç biri

yemek Yiyip yatmak 😅

0|0
    0|0
  • Fitness ama bunu doğru bir diyetle uygun ve dozunda antremanlar ve düzenli uyku gibi faktörler etki eder yapacaksan tam yap tüm faktörleri doğru bir şekilde kordine edersen fitness ile çok rahat kilo alırsın ben 1 haftada 4 kilo aldım tabi protein diyeti ile %60 ı protein olarak yani kas ama tabi kas sana lazım değil sen karbonhidrat al

0|0
    0|0
  • pilates karın sıkılaştırır ve düzleştirir.. fitness ise doğru besinlerle birlikte yapılırsa vucut geliştirir. sorunun cevabını aldın galiba

0|0
    0|0
  • Hiç biri.
    Evde otur dolapta ne varsa ye.

0|0
    0|0
  • fıtnesss

0|0
    0|0
  • ağırlık der susarım :)

0|0
    0|0
    • Kas yapmak istemiyorum. Platese yazildim 😊

• Ben kilo almak istiyorum. Onceden taekwondoya gitmistim 5 ya da 10kglik dambillarla calisiyordum. Erkek gibi kol kasım olur diye korktum biraktim. Fakat kollarim güclü minicik olmama rağmen idare ediyorum yani. d

• ben 6 ay oldu spora başlayalı :) 55 kiloydum başladığımda cılız bişeydim :D şimdi 6 ay bende gitsem olurmuyum diye düşünme erkeklerin bayanlardan 10 kat daha testestoron oranı yüksek o yüzden büyüme bizde çok oluyor sakal falan çıkıyor :D yani kilo alıp vermen senin elinde eğer kalorini düzgün almazsan not almazsan yediklerini kilo alamaman çok normal

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...