Spor ve diyet yaparken kendini neden tutamayıp yiyorum,?

Arkadaşlar spor ve diyet yapıyorum akşama kadar her şey harika gidiyor akşam annem gidiyor bir şeyler yapıyor getiriyor yemicem diyorum tutuyorum kendimi ama sonra yiyorum çok sinir oluyorum vu duruma hadi sabah olsa içim acımaz ama akşam olunca kendimi daha çok kötü hissediyorum sizde böyle şeyler yaşıyor musun çünkü artık bıktım yani sinir bozucu bir şey neler öneriyorsunuz bu konuda illaki benim durumumda olanlar vardır.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gözüne gözükmesin :D şeytan işte napacaksın :D kendini fazla zorlama yarışmaya hazırlanacak değilsin canın çektiğinde ye abartmadan :D benim gibi dayanamayıp bir oturuşta 1 kilo baklava yemede :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein ağirlikli ve kaliteli karbonhidrat la beslenip 2.5 litrede su icersen gunde hiç bir sikinti cekmezsiniz😇

1|0
    0|0
  • acıkıyor vucut daha fazla kalorı harcadıgından

1|0
    0|0
  • İradene hakim ol, yaptığın bütün spor boşa gidiyor

1|0
    0|0
  • azar azar ye sık sık ye spor yap kilo ver 😉

1|0
    0|0
    • Ben yemeye başlarsam çok tutamazmışım gibi geliyor o yüzden hiç başlamamak daha iyi benim için çünkü o az kelimesini unutabilirim çok sinir bozucu zor gidiyor. 😄😄

• benim de başıma çok gelir bu olay ama tutuyorum kendimi

0|0
    0|0
    • Keşke bende öyle diyebilseydim 😢

• Doğru söylüyorsun insanların bir hedefi olunca daha iyi tutabiliyor kendini tebrikler. 😇

• hedef olması lazım insanların inadına :) teşekkür ederim

• iradesiz olduğun için, eğer spor yapıyorsan herşeyini vermen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de aynı şeyden muzdaribim. resmen beni yazmışsın. yemek yemeyince mutsuzluk çöküo dayanamıo yiyorum varsa bir yolu ben de istiorum yok mu ilaç filan

1|0
    0|0
    • İlaç kullanmam sanada tavsiye etmem ama işte böylede bir türlü düzene girmiyor yaptığım diyet spor bir işe yaramıyor diye üzülüyorum.

Yükleniyor...