Bir erkeğin ya da kızın utangaçlığını yenmesi için neler önerirsiniz..?

bir erkeğin ya da kızın utangaçlığını yenmesi için neler önerirsiniz..?

0|0
811

En İyi Kız Görüşü

• herseyı zamana bırakamnı onerıırm zamanla duzelıo bende yasadımm oyuzden fazla acalecı olmayın bu konuda

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• ben sadece öneriler var mı diye bakmaya geldim ben de çok utangaçım ... tamam biraz utangaç olsam herneyse ama gerçekten aşıurı derece utangacım . saçmasapan şeylere bile utanırım :/

0|0
    0|0
  • amuda kalkıp hulohop çevirsin evet en iyi çözüm bu

0|2
    0|0
  • ne konuda utangaçlık?her konuda utangaçlığı yenmek doru ya da mantıklı değil

0|0
    0|0
  • derin bir nefesi ciğrelerinin köküne kadar çekmek :D

0|0
    0|0
  • Kızın utangaci makbuldür erkekde kendine güvenini getiricek sporlar yapabilir

0|0
    0|0
  • utangac insanlara sinir oluyorum belli bir süre sonra... ilk basta tatli giibi görünseler de cok sinir bozucu.. önerim herkesi salla, kim ne düsüncek diye düsünme..

0|1
    1|0
  • can çıkar huy çıkmaz diye bişey var :D ama cesaretini toplarsa bilemiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ortamlara gireceksin erkekisen bayanların bol olduğu yerlerde gezeceksin takılacaksın... emin ol utangaçlığın geçecektir

0|0
    0|0
  • yanında rezil olsada gülüp geçecek bir arkadaş . o zaman ne isterse yapar ve düştüğü duruma üzülsede arkadaşı ile güler geçer

0|0
    0|0
  • Karşındakinin de zaman zaman grip olduğunu salya ve sümüklerinin aktığını uyandığında saçlarının darma dağınık olduğunu tuvalette slçtığını aklına getirirsen utanmaya sebebin kalmaz...

İnsan karşısında utanan insan acizdir..

0|0
    0|0
  • Utangaç insan saf insandır, iyi insandır. Yenmemesi için çaba gösteririm ama tabi bir yandan da hangi anlamda utangaç olduğu da önemli.

0|0
    0|0
  • hayata karışmasını öneririm

0|0
    0|0
  • karşılıklı göbek atın.

1|0
    0|0
  • paxil kullan ya da body çalış

0|0
    0|0
  • Utancağı şeyler yapmasını önerırım