Böyle bir karın kası için?

Burdaki gibi karın kasları için hiçbir takviye almadan sadece sağlılı beslenme sporla ulaşılabilir mi? Protein tozu vs almadan yanİ?
Böyle bir karın kası için?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür karın kası için zaten protein tozuna ihtiyaç yoktur karın kasını ortaya çıkarmaksa amaç yağ ve şeker oranı az olan yiyecekler ile beslenmektir
    zaten sorun karın kası ise bu işin %60 ve en zor yanı beslenme :(
    arkadaşların gidip orda burda fastfood yerken senin yiyememen ne kadar acı

0|0
    0|0
    • aynen ya 4 aydır uğraşıyorum, beslenmeme de dikkat ediyorum ama şunların yaırı kadar olamadım zayıf olduğum halde

• çok teşekkürler :)

• ben de teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Karın kası herkeste var önemli olan belli olsun diyorsan yağ oranını azaltacaksın biraz beslenmene dikkat et şeker karbonhidratını azalt bol bol koşu bisiklet sür

1|0
    0|0
  • tabiki bunlar ney :D

1|0
    0|0
  • şimdi buna bakarken haberlerde çıktı zayıflama uğruna kadın ölmüş ekstra bişey kullanmayın lütfen

1|0
    0|0
    • teşekkürler.. her şeyi doğal yoldan yapmaya yanayım ben, çok üzülüyorum öyle kadınlara

• 4 yıldır body sporu yapıyorum az çok bilgiliyim o resimdeki fiziği protein tozuyla yapamazsın l-carnetine (yağ yakıcı) kullanarak ve plates veya TRX gibi egzersiler özellikle miğde egzersizi ve bel bacak egzersizleri ile yapabilirsin tabiki en önemlisi çok sıkı bir diyet uylayarak ve cardio yaparak

0|0
    0|0
    • Su ve yeşilliği bol bol tüketmelisin karbonhidrattan ve hamur işinden uzak dur hatta KAÇ

• Yaptığın miğde hareketleri çok güzel yalnız spor öncesi 20 dk cardioyu tavsiye etmiyorum migde ve bölgesel çalışmalarından önce 10 dk tempolu yürüyüş ya da bisiklet seni ısıtacaktır antramanını bitirdikten sonra en az 25-30 dk arası sert bir cardio yaparsan yağ yakımına daha etkili olucaktır antramanını bitirdikten sonra cardioya geçmeden önce durabildiğin kadar PLANK pozisyonunda titreyene kadar dur (bu çok önemli) ondan sonra cardioya geçersin çokta takma kafana bende her yıl baharda bu yaza vücudu parçalıcam diyorum olmuyo fazla takma kafana herşey diyette bitiyor

• anladım, çok teşekkür ederim.. sana da başarılar dilerim :)

• Karın kası = beslenme

0|0
    0|0
  • zaıflaman gerek

0|0
    0|0
  • Zayıf ve inceysen düzenli sporla aynı şekil olursun

0|0
    0|0
  • bayanlara yakışmaz bence

0|0
    0|0