Karşı cins ile kanka olmak sizce mümkün mü?

selam..

farkındayım çok klişe bir soru.. ama sizin de neler düşündüğünüzü merak ettim.

büyük ihtimalle birçok erkek olmaz bir çok hatun ise neden olmasın diyecek. simdiye kadar olur diyen biriydim ama umut sarıkaya'nın meriçe mektubunu okuduktan sonra bir erkek için psikoloji bozan bir durum oldugunu anladım..

birde sizden duyalım

• Ateşle barut yanyana durmaz.kesin boş anını bekliyor
    29% (25)43% (24)35% (49)Oy Ver
  • Tabikide olabilir. geri kafalı mısın ?
    49% (42)39% (22)45% (64)Oy Ver
  • 10 yıldır tanıyorsa ve hiçbirşey olmamışsa neden olmasın?
    20% (17)14% (8)18% (25)Oy Ver
  • Hormonel bozuklugu vardır kesin. uzak durulması gereken birisi
    2% (1)4% (2)2% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
çoğunluk olamaz diyor.

Bencede haklılar.Ortamda eninde sonunda bir çekim olacaktır.Olması da gerekir.Olmuyorsa bir sıkıntı vardır.Yani olayı düşün..çok iyi anlaşıyorsun, derdini dinliyor,açık olabiliyorsun ona.karşı cinsten zaten.İlişkilerde ortaya çıkan bütün sıkıntıları zaten siz çözmeye çalışıyorsunuz.

bi noktadan sonra ne kadar çirkin olsa bile karşı taraf gözardı etmeye başlayacaktır.

Ha duygusal birşey olmazsa bile,(kaba bir tabir olabilir ama..)başka şeyler olur

0|0
28|42

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 27

• eğer kankanın aslında yengesi oluyorsan yani kankanın erkek kankası sana yazıyorsa senin kankan otomatikmen sana yan gözle bakamaz.Bakarsa zaten o gözler diğer çocuk tarafından oyulur :D Ancak bu durumda mümkün tabi gideri olan bir kızsan.Gİderin yoksa zaten bakmaz direk kanka ayağı yapar. Haaa bir de kankanın gay olma ihtimali war.Şahsen gay kanka bu konuda büyük rahatlık.Benim kankam gay de oradan biliyorum =)

Dikkat et kanka ayağı g.t ayağı derler erkekler...

Üslubum için kusura bakma okulda böyle yetiştirildim :/

0|0
    0|1
  • Benim var ki öyle çok kankam..

0|0
    0|0
  • karşı cins ile kanka olmıyorum ben..

Olabilitem vardı ama artıkın hiç yok. :(

0|0
    0|0
  • oluyo oluyo

birbirimize aşklı meşkli maniler gönderip gülüyoruz bile

var mı bir duygu kıpırtısı? ı ıh

niyeti bozmamak önemli kanımca

0|0
    0|0
  • bence olabilir,neden olmasın.

0|0
    0|0
  • bence değil eninde sonunda hep ben üzüldüm ben erkeklerler kanka olamıyorum yapamıyorlar akılları baş yere kayıyor

0|0
    0|0
  • kanka ayağıg*tayağı ama şimdi açık konuşalım bu ayaklara uymayan temiz aile çocuklarıda var yaniiiiiiiii :D

0|0
    0|0
  • Eğer tipin değilse ya da sen onun tipi değilsen arkadaş ya da kanki olunur :D

0|2
    0|1
    • +1 yakın guzelliktelerse maraza olur. Biri cirkinse bişey olmaz (en azından güzel olan icin)

• ilk başlarda mümkündür ama bir süre sonra iki taraftan biri mutlaka bişeyler hissetmeye başlar,muhtemelen açılmaz ama içten içe kıskanır.

0|1
    0|0
    • Erkekler zamanla biişiler hissedio ama kızlar içinde geçerlimi bu genellikle ben seni arkadaşım olarak görüom falan diolarda?

• kızlarda da olabilir,hatta iki tarafta birbirinden hoşlanıpta yok yaa biz kankayız diyip herhangi bir adım atmayabilir

• olmaz ya , oldugu nerde görülmüş ..

0|1
    1|0
  • bence mümkün :)

1|1
    0|0
  • Evet mümkün

1|0
    0|0
  • Benim en iyi arkadaşım erkek ve aramızda hiçbir şey geçmedi.

Onun seneler den beri sevgilisi var ve benimde vardı ama malesef ayrıldık...

0|0
    0|0
  • Bence mümkündür. Kızdan çok erkek dostum var benim önemli olan kişiliklisini seçmek. Gerçekten dostum dediklerimde bana başka gözle bakan hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • ne zaman erkek bir arkadaşımla yanyana kalsam kaplan gibi üstüne atlamak istiyorum evet açıklıyorum bunu burdan ne içtin ?

0|0
    0|0
  • iki tarafında kendi sevgilileri varsa olur

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın benim var mesela hemde burdan.Saolsun her konuda destekçim iyi ki tanımısım.

1|0
    0|1

0|0
    0|0
  • Olabilir ya belli sınırlar oldukça.

0|0
    0|0
  • B şıkkı diyorum.

0|0
    0|1
  • en yakın arkadaşım erkek cok sacma ne varki bunda kafa dengin olması yeter

0|0
    0|0
  • saçma bence de olmaz ateş-barut misali

0|0
    0|0
  • böyle şelere inanmıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Bu konuda fikirlerim değişkenlik gösteriyor.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • tabi ki kanka olabilir ama erkek gidip kızı dudağında öperse kız ''napıyosun ya biz arkadaşız '' der ancak hiçbir erkek bu tepkiyi vermez tahminimce

0|0
    1|0
  • şimdiye kadar hiç bir erkek arkadaslarım arkadas olarak gormedi beni. malesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Eğer karşı cinse erkekmiş gibi bakabiliyorsan mümkün yoksa orasına burasına değersin birşey olur kız bu ya demeye başlarsan için için gitmeye başlarsın bana imkansız geliyor çünkü karşımda ki kız ve hoşuma giden fikirleri olacak güzel görmeye başlayacağım sadece benimle olsun isteyeceğim kıskanacağım olmaz

0|1
    0|0
  • tabi canım mümkün mertebe kaç.eziliyorsun ama stresi atacak yeri sana vermiyor.ya da kaza oluyor.çok gereksiz.Enerji kaybı psikoloji düşmanı.Spor yap kız kanka da neymiş bir takım enerjisi fazla adamların bedavaya oyunculuk performansı.

0|1
    0|0
  • link tabiki olabilir

0|1
    0|0
  • Bu soruya erkekler hayır kızlar evet der,erkekler gerçekten öyle olduğu için hayır der kızların evet demesi ise bir kafayı bulmaya bakar sonra bir bakmışın kankin aşkın olmuş.Kimse kendini kandırmasın kız ile erkekden biri muhakkak ona farklı bakar böylece kanki durumu ortadan kalkar

0|0
    0|0
  • kız güzelse veya oğlan yakışıklıysa olmaz diyorum...

1|0
    0|0
  • ben olmaz diyenlerdenim hepte öyleydim

çünki belli br zaman sonra olaylar çok farklı yönere kayıyıor

bunu kimse inkar etmesin

bende olmaz diyen insanda dahi %60 ıspatlanmış birşey

kadın erkek kankalığı

ateşle barutu yanyana koyun bakalım nekadar bir müddet yanyana dura bilecek

0|0
    0|0
  • Bırakın ne kankasi. Biri yanlız olsun bakiim azda temas olsun akıl hemen bulanir.başka başka dusunursun. Acaba? Lan yoksa? Falan dersin

0|0
    0|0
  • 10 yıldır karşı cinsten kankam olduğu için diyorum iki tarafta çok güzel ya da çok yakışıklıysa olmaz ister istemez bir çekim oluşuyor ama bunları aşabilirse iki tarafta olur.

0|0
    0|0
  • Mümkün bir çok erkek arkadaşımdan daha çok Sadıklar. ve erkek arkdaşlarıma oranla Kız arkadaşlarıma daha çok güvenirim. en iyi yanı da hemen hemen her ortamdan bir kız kankan olması lazım işe fazlasıyla yarıyorlar. ben öyle yapıyorum ve meyvelerinide fazlasıyla yiyorum. öcü değiller sonuçta iyi bir şekilde arkadaş olarak yanaştığında niyetini anlayıp sana güvenmelerini sağlıyabilirsin.

0|0
    0|0
  • olunur ama şu saatte aklım almıyo o ayrı konu ..

0|0
    0|0
  • Çevremdeki en iyi arkadaşlarım kızdır en iyi iki dostum var ikizler ve kızlar

0|0
    0|0
  • Kadın : aaa ateşi buldum

Erkek : aaa barutu buldum

Seyirci : yaklaşın az o zaman bende atasözünü bulcam :)

0|0
    0|0
  • olmaz o iş.

0|0
    0|0
  • mümkün bence bakış açıına bağlı

0|0
    0|0
  • sonuçta insandan bahsediliyor eğer insan değil se mümkün olmaz

0|0
    0|0
  • normal kız arkadaşlarım olmuştur ama fazla ileriye götürmem bu arkadaşlığı kankilik filan bana ters :)

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak cevaplıyorum, olunur tabi ki. Benim her dönem karşı cinsten hiç yakınlaşma hayali bile kurmadğım kankalarım olmuştur. Hatta abartmadan söylüyorum çıplak görsem bile etkilenmem onlardan

0|0
    0|0
  • A: Ateşle barut yanyana durmaz.kesin boş anını bekliyor sonrada patlar

0|0
    0|0
  • Olmaz da olmaz. Bunu bilirim bunu konuşurum... o kadar çok başıma geldi ki...

0|0
    0|0
  • Vallaha benim var

hiçte ateş barut olayı yok yani erkek gibi her muhabbeti yaparız :)

önemli olan kendini kontrol etmek

0|0
    0|0
  • taraflardan biri diğerinden hoşlanıyor ya da platonik aşıksa...

öteki ise onu çekici bulmuyorsa...

ve her ikisi de bu durumu kabullenmişse... bu şartlar altında olabilir...

daha doğrusu yeterli ve gerekli şart budur bence...

0|0
    0|0
  • mümkün hata daha ii

0|0
    0|0
  • hayır olamaz arkadaş tamamda kanka seviyesi olamaz

0|0
    0|0
  • Şahsen profil resmimdeki kız ile öyleyim hemde yaklaşık 6 senedir.Ama içten içe biliyorum ki 1 adım atsam 1000 tane karşılık olarak atıcak.Onla sarılarak birlikte bile uyuduk o derece yakınız :D

0|0
    0|1
  • Ben o mektubu arıyorum kaç seferdir bulamıyorum link paylaşır mısın?

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin karşı cinsten kanka dost olmaaz kızlar dost olarak görür ama erkek boş anını bekliyor olacaktır aklından farklı şeyler geçirecektir . doğanın kanunu

0|0
    0|0
  • asla olmaz hacı

0|0
    0|0
  • olmaz..süreç içinde sevişirler kesin.:)

0|0
    0|0
  • Olamaz sadece kızlar olduğunu sanar !

0|1
    0|0
  • olur olur romantik anlamada ilgi duymayıp kafalar uyuşuyorsa sohbet edilebiliyorsa olur oluyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...