Bugün ygs sınavına girdim ve eve gelince şok bir gerçekle yüzleştim

hacettepe pdr okuyan bir aile dostumun arkadaşına cemaatciler bizim bilgidiğimiz femciler tarafından sorular 1 hafta önceden verilmiş kız gözleriyle görmüş soruları. ben gecemi gündüzüme kattım çalıştım bu muydu yani bizde mi hak yiyelim bizde mi kul hakkına girelim! kime desem öbür dünyada görüşürsünüz onlarla diyor ben bu dünyada cefasını çekeceğim o sefasını çekecek! şimdi lysye çalışmam gerek ama nasıl çalışacaksın sen çalış istediğin kadar insanlar çalışmadan bir yerlere gelecek!

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• iddia doğruysa savcılığa plise git

0|0
    0|0
    • it iti ısırmaz diye bir deyim vardır bilir misin? Bu işleri yapanın üst mevkilerde tanıdığı yok mudur sanıyorsun?

• hmm anladım çok büyük kul hakkı ; eğer doğruysa bunlar milyonların hakkına girmek , bunun cazası da olacak..

• nerede? öbür dünyada bunun şuan bize yararı?

Kızlar Ne Diyor 3

• evet ben de duymuştum. çok yüksek net yapan öğrencilere veriyolarmıs hani zaten yuksek yapabiliyo heyecana kurban gitmesin diye soruları verip derece yapma ihtimalini kesin kılıyolar anladın. adil mi? değil

0|0
    0|0
    • yapacak birşey var mı yok sen eşeksin onlar kırbaçlayacak sen anıracaksın tüm hayat böyle geçecek pek buna kim dur diyecek?

• bence.. sakin ol ve düşünme:) güven bana bak en faydalısı:)

• biz kırbaçlanmaya devam edelim eşekliğimizi bilelim yani denerim.

• ya şimdi ağzımı bozucam yıne. ama bozmayım. yahu bu al-hlak timsalı olduklarını sanan allahın yolunda olduklarını sanan varlıkların ne +sı var bizden sövmeyimde napım.

0|0
    0|1
  • Her sene oluyor bu. İlk değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız seni yemiyorsa götür savcılığa suç duyurusunda bulunsun. Varsa böyle bir şey elbet ortaya çıkar. Üstü kapatılabilir -her zaman olduğu gibi- ama yine de ortaya çıkması önemli.

0|0
    0|0
    • it iti ısırmaz derler ben savcılığa suç duyurusunda bulunurum onlar üstünü kapatır duyulmaz yanlış haber derler olur biter. bunun önüne geçebilmenin yolunu arıyorum savcılıkla olacak gibi durmuyor çünkü adamların her yerde eli var.

• öbür dünya diye birşey olmadığının onlar da farkında burda milleti o laflarla uyutup köşe dönüyorlar ...

1|0
    1|0
  • O kişiler bu dünyanın malına tamah edenler . Öbür dünyada hesabını inşallah verebilirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...