Beyler ( öğrenci olanlar..) bu durumda ne düşünürsünüz?

bir kız sınıfa giriyor... ( tanımıyorsunuz.) aynı sınıftasınız işte... boş yer var, birde sizin yanınız boş birde başka bir erkeğin yanı boş.

anladınız dimi?

hah işte , kız yürüyor ve o diğer yanı boş olan erkeğe bakıyor, beğenmemiş gibi bir bakış. şöyle hani tek kaşını kaldırır gibi.. her neyse sonra size dönüyor gülümsüyor ve '' oturabilirmiyim? '' diyor.

siz cool bir tipsiniz, ( ks de cool ne arar :D öyleymiş gibi farz edin.) kız boş yerlere oturmuyor, o diğer erkeğin yanına oturmuyor dibinizde bitiyor. yanlış anlarmısınz ? ( anlam pek yanlış değil aslındada.) ne düşünürsünüz.. ? taşkala yapmayın.. aha ankette ekliceem.

• Bu durum hoşuma gider.beni seçti gibi birşey.
    14% (1)29% (2)21% (3)Oy Ver
  • Amma uzattın be kızım geç otur nere oturuyosan zaten geç gelmiş derse..
    71% (5)29% (2)50% (7)Oy Ver
  • Hiç birşey geçmez aklımdan. öylede otum ben.
    15% (1)42% (3)29% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bişey düşünmezdim yanı zaten ben yerınde olsam bakmaya bile cesaret edemezdim ne de olsa bu bana bakmaz diye .

0|0
    0|0
  • açıkçası pek sklerenkima yapmam. yani yanıma oturdu kesin verecek diye bir düşünceye girmem boşa ümitlenme ;)

0|0
    0|0
  • oturun derim derse bakarim bir adim daha atarsa bisi olur ancak

0|0
    0|0
  • müthiş bir hikaye anlatış gücün var tebrik edirem seni ks'nin cool olmayan üyesin bendeniz whatsupman :S

0|0
    0|0
  • beyler ks'de cool biri ne arar diyor Allah'ın kezbanı. kendisi bana sanki dünya güzeli. yanlış anlarım geldi benim yanıma oturdu demek ki beni beğendi derim. ki öyle de.

0|0
    0|0
    • ama cool olmak ii bşi değil benim fikrimce o yüzden öyle bir yakıştırma yapmak istemedim özür dilerim...

• benim düşüncemde ki cool , etrafıyla pek ilgilenmeyen hafif ukala, havalı bir tip. :) neyse, teşekkürler.

• bil diye söylüyorum teşekkürler diye bir kelime Türkçe'de yok :) böyle bir ukalalık sanırım. rica ederim iyi günler.

• yanlış anlamam, onca boş yer varken yanıma oturuyorsa vardır bir sebebi derim hayırdır inş derim :)

0|0
    0|0
  • buyur otur sevgilim

yanıma çok yakıştın seen =)

0|0
    0|0
  • Cool yok demişsin beni tanımıyormusun pff :/

0|0
    0|0
  • öyle bir soru sordun ki her cevaptan işaretleyen var :D ahah

0|0
    0|0
  • saygım azalır. hiç sevmem artist tipleri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ksde cool ne arar diyipte soruna düzgün cevap mı arıyorsun? yanılıyorsun şekerim.

2|1
    0|0
  • Hoca napıyor bu arada?

0|0
    0|0
    • niye bu olanlar bir ders boyunca mı sürüyor? :D kapıdan girmem,yaklaşmam,yer seçmem ve oturma... bir dakika mı.. 2 mi :)

• Tabi.

• öğretmen misin sen yoksaa :D :D

Yükleniyor...