Çok kilolu birini sevseydiniz ne yapardınız herşeye rağmen sever miydiniz yoksa vaz mı geçerdiniz?

sevdiğiniz kişi çok aşırı kilolu olsaydı ne yapardınız sevmeye devam edermiydiniz yoksa vaz mı geçerdiniz? ama dünyanın en iyi ve en tatlı insanı sizide çok seviyor siz ise gayet düzgün bir fiziye sahip ve çok çekicisiniz bu durumda ne yapardınız?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• ileride anlaşmazlıklar çıkar açıkcası benim şişman birine kanım pek ısınmıyor ama fikirler değişiklik gösterir tabi

0|0
    0|0
  • fiziksel görünüm bir ilişkiyi bir yere kadar taşır.ondan sonrasını insanın içinden gelen güzelliğine bırakır...fiziksel görünüm ilk etkilenmede önemlidir ondan sonra pekte bir faydası yoktur bana göre..

1|0
    0|0
  • sevdikten sonra kilo benim için önemli değil.önemli olan karşılıklı duygular.gerisi boş..kilolu insanında kalbi var.onunda sevmeye hakkı var.

0|0
    0|0
  • dış görünüşüne çok takılmam sevdiğim insansa eğer

sadece sağlığı için dikkat etmesi gereken hususlarda baskıcı olurum

0|0
    0|0
  • onu spora yazdırırdım. niye vazgeçeyim ki sonuçta ben de şişman biri olabilirdim. ve hala da olma tehlikesi olabilir.

0|0
    0|0
  • sevmişsek zaten kilosuna bakıpta sevmemişizdir seven adam sevdigini her haliyle sever... Ama öyle birini hiç sevmedim :D

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum eğer kilo vermeye başlarsa destek olurum ama yok derse bende yokum malesef.

0|0
    0|0
    • böyle düşünmeyin bence sevgi engel tanımaz gözleri ayağı kolu vs olmayan insanlar var bunların sevmeye ve sevilmeye hakkı yok mu kendinizi o insanların yerine koyun siz ne yapardınız?

• her kadın değil ama sen yaşında güzelsin :)

• :) tsk ederim

• dış görünüşe takılmamak lazım ama zayıflamak lazım beraber koşardım

0|0
    0|0
  • Ben zayıf bir insanım kilo almayada niyetim yok üzgünüm kızlar.

0|0
    0|0
  • severim elbette ama diyetisyene gitmeli =)

0|0
    0|0
  • Baktım zayıflamıyor ben şişmanlardım :D

1|0
    0|0
  • zamanla zayıflatırdım da ben onu hem sevgimle onu mutlu ederd,m hem de zayıflatır ayrı bir mutlu ederdim :D

0|0
    0|0
  • Cok kilolu birisini sevseydim, cok kilolu birisini seviyor olurdum.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• benim eski sevgilim boy ve kilo olarak insani boyutlarda degildi kendi de bilirdi "ayı" oldugunu zayıfla desen kırılır kavga cıkar vs en güzeli fiziksel özellikleri soyutlamak eger kafan uyuşuyorsa

0|0
    0|0
    • :) o ebatlarda bir tanede bende var ama ben o haliyle bile çok seviyorum

• beraber zayıflar idük:)

0|0
    0|1
    • :D güzel cevap ama ben zaten zayıf biriyim sevdiğim insan için zayıflarsam kaybolurum :)

• zayıflıyomuş gibi yap onun yanındayken yokken istediğini ye.

• :D güzel fikir ama istesemde alamıyorum kilo zaten çok yiyipte alamayanlardanım

• Devam ederdim. Ama onun cıddı anlamda saglıgını dusunup ona yardım edrdım.

Spora baslardık beraber.

0|0
    0|0
Yükleniyor...