Fenerbahçe mi Trabzonspor mu?

Bu sene futbolda şampiyon kim olur sizce?

Fenerbahçe mi, Trabzonspor mu?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir Fenerli olarak, bu sene bizim şampiyonluğu yine kaçıracağımızı düşünüyorum.. Hislerim bana Trabzon şampiyon olacak diyor..

Kim olursa olsun da, azmasınlar yeter.. Sanki memleket meselesi, sanki memleketi düşmandan kurtarmışlar gibi, davranmasınlar.. Kim şampiyon olursa olsun, ona tebrikler.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gönlüm Trabzonspor'dan yana inşallah TS olur şampiyon.

0|1
    0|0
  • fenerden baskasının olmasını ıstemıyorum fener olucak emınım...

0|0
    0|0
  • Trabzonspor kazanır inşallah...

0|1
    0|0
  • fenerbahce! :)

0|0
    0|0
  • Fener ;)

0|0
    0|0
  • Trabzonsporun yillardir bekledigi sey sampiyonluk. ayrica son sampiyonluk sansi da fenerbahce yuzunden kacmisti o nedenledir bu garez tsnin trftarinin fb'ye duydugu. Ama umarim Fenerbahce olur ve gene sampiyon olamaz bu hamsiler

0|0
    1|2
    • Ne olur bir kerede hamsiler olsun onlarda hak ediyorlar bu sene

• bunda kotu bisey yok ki. trabzona gidin kendilerinin de dedigi sey budur ki. fenerin sari kanarya cimbomun aslan besiktasin kartal trabzonsporun hamsiii. kimseyi asagilama amaci yok burda yanlis anlasilmasin.

• ortada yanlıs anlasılacak bi durum yok gayet net ve kesin

Erkekler Ne Diyor 9

• Trabzonsporun, bursaspor eskişehir gaziantep bucaspor büyükşehirbeld. ve son olarak karabük le maçı var..

fb nin ise antep, buca, büyükşehir, karabük, ankaragücü, sivasspor. maçları var

Şampiyonlugu kolay kolay Ts ye yedirmezler. Ts nin alması mucize ama fenerin şansızlıgını geçen dönemlerden biliyoruz.

Şampiyonluğu son hafta belirleyecek ama en yakın trabzonspor gözüküyor. bundan öte bursaspor nasıl fb ye çalım attıysa bu hafta da trabzonspor a çalım atacaktır.

FB yedirmez bu şampiyonluğu..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak Trabzonspor diyorum

0|0
    0|0
  • Trabzonsporlu olarak tabiki gönlüm Trabzondan yana. Ama önceki sezonlar iyi giderken peşpeşe kötü sonuçlar alarak düşüşe geçmemiz sık oluyordu. O yüzden pek güvenim yok ligin bitmesine de daha 5 hafta var kayıpsız atlatması zor gözüküyor bana.

0|0
    0|0
  • bence Fenerbahçe olsun. Trabzonspor Avrupa'da birşey yapamaz

0|0
    0|0
  • Şampiyon Trabzon olucak bence bir kere daha cevap veriyorum Şenol Güneş faktorünü unuttum...

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak Trabzonspor diyorum ben de...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır inşallah

0|0
    0|0
  • ben trabzonsporun bu gidişle kazanacağını düşünüyorum. Trabzonspor alır bu sene

0|0
    0|0
  • gönlüm trabzondan yana ama fener olacak gibi geliyor bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...