TEBRİKLER POTANIN KRALİÇELERİ!!!!!!

Evet şampiyon olamadık sağlık olsun Avrupa'da ikinci olarak tarihi bir başarıya imza attık ben çok mutluyum şahsım adına FENERBAHÇE tarihi adına sizin düşünceleriniz neler renktaşlar :)

Güncellemeler:
güzel cevaplarınız için +1 :)
Ben 2. olarak Fenerbahçe tarihi adına güzel bir şey olduğunu söyledim kimsenin takımıyla ya da herhangi bir Türk takımıyla kıyaslama yapmadım illa bu kadar açmak mı lazım konuyu. sizin düz mantığınıza hayranım.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• tebirk ederim:)

2|0
    0|3
    • nihayet güzel bir taraftar (hangi takım olduğu önemli değil ) teşekkür ederim :)

• birçoğu aşağıdaklier gibi.. ama biz aynen devam her zman :)

Erkekler Ne Diyor 9

• tebrikler 2.likte büyük başarı

2|0
    0|1
  • kimileri her maç 40 sayı fark yiyince beyinleri sulanmış, tbler kraliçeler kıskananları gördükçe daha mutlu oluyorum geçen sene 4. busene 2.tabi onlarda haklı tehlikenin farkındalar seneye şampiyonluk gelecek...

1|0
    0|1
  • o 1 yıldızlar çekmeyenlerin tepkileridir, yanlış anlaşılmasın..

2|1
    0|1
  • Helal olsun kızlara

2|0
    0|1
  • tebrikler botanın perileri finalde oynamak büyük başarı başarılarının devamını dilerimmm

2|0
    0|1
  • 1. olan takımı tebrik ediyorum.

1|0
    1|0
  • Tebrikler yazınca bende maçı kazandılar sandım.

0|1
    2|1
  • Tebrikler kraliçeler.

2|0
    0|0
  • Yanlis anons...

Tarih, 2009'da FIBA Euro Cup'ta GS tarafindan yazildi.

3|3
    1|1
    • siz şampiyon olmadunuz benim bildiğim o yıl

• adamsınn ! :)

• Evet Gs tarih yazdı

Kızlar Ne Diyor 4

• Kosice silindir gibi geçti.

1|2
    1|1
    • 2. guncelleme dakikalar sonra bana yazildi. Ben cevap vermeyince hatuna dert olmus, dusunmus dusunmus guncelleme yapmis en sonunda.

Azufojamd';lasmdf

• hayırlıs olsun diyelim o da başarıdır

1|0
    0|0
  • Gs'li olarak tebrikler

2|1
    0|0
  • o kupayı daha doğrusu o finale GALATASARAY gitmeliydi ama GALATASARAY gidemediği için gözler mecburen fbye çevrildi ve iyi bir şeyler bekliyordum ve iyi de oldu kupayı kaldıramasalarda başarı elde ettiler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...