Erkek davranışları...

Bir erkeğin gözünün içine bakması, sürekli izlemesi takipte olması, ne yaparsan yap, bişekilde müdahale etkide bulunması, bir erkekle konuştğunda dinlemesi.Ve bir erkek arkadşınn sana yakın birazcık, davrandığında, yanına çağırıp, sessizce o hareketi kime yaptın, diye defalarca sorması, üstüne çocuğa bir tane yapıştırması.sen o tarafa bakmadığın anda.yere bakarak çocuğa otur yerine demesi.sizce ne anlama gelir?

bunu yapan 30 yaşlarında bir adam.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kızı kafasında çok büyütmüş ve tek taraflı benimsemiş bir manyaktır o. A sosyal yapıda, hayal dünyasından çıkamayan, konuşunca heyecanlanacağını ve hata yapıp kaybedebileceği korkusunu yaşayan, ani reflekslerden sonuç alacağını düşünen gelişmemiş bir erkek yapısıdır.

Bu tipler tehlikeli olabilecekleri gibi, evlilik hayatlarında da çok kıskanç olurlar. Uzun bir aile saadeti düşünülemez bu tiplerle. Tv ve gazetelerde bolca okuduğumuz "kadına şiddet" hikayeleri bu tiplere mahsustur. Uzak durmakta fayda vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yasiz kızlar hep böylesiniz işte ,en ufak şeyden bile bir medet umuyorsunuz.işte bu yüzden hep kaybediyorsunuz..

0|0
    0|0
  • boş adam olduğunu gösterir :D

0|0
    0|0
  • Adamın kavgacı olduğu anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • o çocuktan hoşlanıyor, senden hoşlanmıyor

0|0
    0|0
  • seviyorum kıskanıyorum sahipleniyorum