Sanal online oyunların bagımlılık yaptığını düşünüyormusunuz?

sanal online oyunların bagımlılık yaptığını düşünüyormusunuz? düşünüyorsanız kurtulma yolları nelerdir

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet bağımlılık yapar, 3-4 sene öncesine kadar oynuyordum. kurtulma yolu ise sadece oyunun aslında ne kadar gereksiz olduğunu, aslında oyunun para verenlerin, hile yapanların ve hayatını oyuna adayanların başarılı olduğu bir yer olduğunu farkına varıp oynamamak.

(online içindir, normal oyunlardan bahsetmiyorum :) )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Metin2 diye bir oyun vardı onun bağımlısıydım sabah ezanı okunurken bile haya oyunda olduğumu bilirim zor bıraktım oyunu.

0|0
    0|0
  • İnterneti kapatmak ya da hesabın banlanması, çarın soyulması bu şekilde oyundan soğuyabiliyorsun bazn, ya da daha başka bir oyun bulmak :D

0|0
    0|0
  • Bağımlıklık kişisine göre yapar. Kurtulma yolu da başka bir işle ilgilenmek. Hayatın anlamını ara. Ya da düşün ki dışarıda beni bekleyen daha güzel şeyler var. Koltuk bağımlısı olmayım. Genelde bağımlık olayı yapacak başka işin ya da hayatın monoton geçiyorsa oluyor. Bana göre böyle en azından

0|0
    0|0
  • yapıyor. 1 dk 2 dk diyorsun akşam olmuş. Kendine hakim olamıyorsan başlama :D Tabi oyun oynamayı sevmelisin :D

0|0
    0|0
  • Zamanında yapmıştı ufakken sonra birden kurtuldum kendini real gerçek şeylere vermek asosyal olmamak .

0|0
    0|0
  • ben hiç oynamıyorum çünkü bilmiorum.bana öneride bulunabilirmisin bende oynamak istiyorum bende bağımlı oluyım.

0|0
    0|0
  • bende yapmıyor

0|0
    0|0
  • Bilgisayarın başından kalk bir önce. Dış dünya ile bağlantı kurmayı dene cafelere git dolaş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşünüyorum kurtulma yolu oynamamak.

0|0
    0|0
  • evet

oynamamak

0|0
    0|0
  • fazlasıyla. ama kurtulmanın yolunu bulamdım daha

0|0