Fitneesa gitmek istiyorum ama utanıyorum?

yarın başlamak istiyorum kilolu birisi değilim amacım sıkılaşmak ama boyum kısa ve biraz özgüven eksiliğim var sanırîm yarın başlamak istiyorum ama utanıyorum😔

Güncellemeler:
teşekkürler beni baya motive ettiniz 😊

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Utanma bebegim. Kisa boy kusur degil. Gunah falan da degil

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende fitnessa başlayınca hafif çalışınca herkes benle dalga geçecek diye çekiniyordum fakat disiplinin olduğu düzgün bir yer olduğunu anlayınca gönül rahatlığıyla gittim kendimi geliştirdim eğer gideceğin yerde iyi hocalar varsa disiplinlilerse hiç çekinme dostum zamanla gelişirsin kendine güven motive et kendini 😃

1|0
    0|0
  • aynen biraz rahat olmak lazim kosu bandinda kosarken en az 5 kisi sallanan yerlerine bakar:bi ara spor aletlerinin bakim isinde calisiyodum ordan biliyorum hani bazen elemanlar kizlar bize bakiyo diye nefret ediyolardi bizden biri kelebek altina girer kas gostermek icin biri ormanda ki tarzan misali kesilir:

1|0
    0|0
  • utanma, ben de öyle düşündüm kimse bakmaz bile orada herkes kendi halinde, tabi klas bir yere git merdiven altı olmasın..

1|0
    0|0
  • neden utaniyorsun

1|0
    0|0
    • bilmiyorum sanki herkes bana bakacak yani alay eder gibi yani bilmiyorum nedenini utaniyorum

• Ozguven eksikligi bakarsa baksin nolcak dedem git ya

• nerde yaşıyorsun?

1|0
    0|0
  • Boyun nasıl kısa? Kaç ki boyun?

1|0
    0|0
    • 1.60

• Hımmmm... Sıkılaşırsın merak etme... Mükemmel Boobslara sahip olacağının garantisini verebilirim...

• salondan çıktığında 2 rekat şükür namazı kılarsın Allahım sana bin şükür diye :D beterin beteri var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cekincek bisey yok

1|0
    0|0
    • evet orası öyle ama psikolojikmen kafama yerlestirmisim utaniyorum sebepsiz

• Gidip geldikce yenersin bu duyguyuda

• Dünya obezlerle dolu hala oturdukları yerden kalkmıyorlar sen neden utaniyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...