Sevgiliniz annenize bunu yaptığını söylese napardınız?

arkadaşlar erkek arkadaşımın annesine bayağ zahmet gerektiren bişey yapmaya karar verdim anneler gününde. ona mesajda söyledim çok sevinir ağlar dedi sonra bana yüzyüze iken gerek yok o kadar zahmete dedi.annene bu kadar zahmetli şey yaptın mı da anneme yapacaksın boşver ilerleyen zamanlarda ne yapacaksın şimdiden bunu yaparsan dedi. sinirlendm

Güncellemeler:
arkadaşlar cidden birilerinin fikrine ihtiyacım var kafam bomb..k

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bi bakıma haklı aslında ... eger ki aynısını kendi annene boyle suprizler yapmadıysan ... senin annenin seni kıskanmasından korkmustur belki ... kotu bir niyet sezmedim ..

1|0
    0|0
    • aynen öyle dedi o da bilmiyorum inan bir kıvılcımla atşe vermek üzereyim.

• kendin diyon bak iyi niyetle soylemis niye alınıyosun .. hevesin kursagında kalmıs olmaması icin daha mutevazi yap iste .. ilerde sevdiginle ortak olup daha guzel daha buyuk bişi yaparsınız illa .. ben olsam buyutmezdim..

• değmez bence anasını da alsın gitsin

Erkekler Ne Diyor 2

• sinirlenme içinden geliyorsa yap sen bilirsin ama sevgilinin bir bildiği daima vardır çünkü emin ol senden daha fazla tanıyor annesini

0|0
    0|0
  • selam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne yapcaktın kız bn yaparımmm :)

0|0
    0|0
  • bunları dedikten sonra annesinin lafını bile etme

0|0
    0|0
    • sence hangi kafayla demiş olabilir

• höh ! bırak yapma

0|0
    0|0
    • yapmıycam zaten kinlendim. zaten elimden geleceğinden değil komşuya yaptırcaktım ama töbe demem

• Çok ayıp etmiş.sen onun annesıne kalkp deger verp ugrasıcaksın.hem ne demek kendı annene yaptn mı da benımkıne yapıcaksın. Allah kolaylık versin

• dimi aynen .neyse verme coşku kavga ettik zaten

Yükleniyor...