Turkiyedeki performanslarına göre Gomez mi Drogba mı?

Önceki kariyerlerini kenara bırakıp Türkiyedeki performansa göre hangisi takımına daha çok katkı sağladı?

Güncellemeler:
Nedenleriyle beraber yazalım

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mario Gomez Türkiye'de yarım sezon da, 3 sezon Galatasaray forması giyen Drogba'dan daha fazla gol attı.

37 yaşında ve hala aktif futbol kariyerine devam eden Drogba, 30 yaşında ki Mario Gomez kadar gol atamadı.

Forvet önce Messi den sonra Ronaldo'dan sonra da Gomez'den sorulur. Dakika başına en erken gol atan 3. futbolcu Gomez'dir.

0|2
    0|0
    • ve ayrıca şunu da ekleyelim. Drogba önce Mario Gomez'in transfer değeri rekorunu geçseydi onda bile fark var. :)))))) Mario Gomez ligimizde sadece Eto ile kıyaslanır. Bir forvet oyuncusu gol atacak, gerisi kendi defansının işidir. Drogba gs de şampiyonlar liginde oynarken 12 maçta 3 golü bulunuyor. Sanırsın ki şampiyonlar liginde bunları drogba çeyrek finale çıkarmış. Burağın sayesinde çıktınız.

• Önceki kariyerleri bir kenara ama ligde bence de Gomez iyi

• Önce ki kariyerlerinde bile Gomez geçiyor. Stuttgart'ı şampiyon yapabilen Gomez ile kariyeri Chelsea'ye kadar küçük takımlarda geçmiş ve Chelsea'de sadece 4 yıl başarılı sezon geçirmiş Drogba'nın kıyaslanması bile doğru değil.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Drogba ununu eleyip geldi , Gomez 30 yaşında geldi
    Biri iyi derken diğerine kotu demek haksızlık olur ama hangisi daha faydalı dersen Gomez derim , sadece sıradan anadolu maçlarında değil Avrupa ve derbilerde de goller atarak takımını üst seviyeye çıkardı. Drogba her mac 90 dakika bile kaldiramayacak durumdaydı ,
    Gomez ilk sezonunda bile Drogbanin toplam kaldığı süreden çok gol attı

0|2
    0|0
    • Drogba yaşlı olduğu için sonlara doğru çıkıyordu hep

• gomez

0|3
    0|0
  • Drogba lider oyuncu
    Gomez tipik forvet..
    ceza sahası içinde topları affetmez
    ama Drogba takımı bütünleştiren bir oyuncu gittigi her takımda bunu göstermiştir

0|0
    0|0
  • Drogba Galatasaray da Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek final ve başarılar yaşadı, Gomezin daha bir başarısı yok.
    Gole bakarak değerlendirenler, Burak Drogbadan daha çok gol atıyordu ama kim Burak Drogbadan daha iyi dedi.

1|0
    0|0
    • Beşiktaşın şl oynamaması Gomezin sorunu değil lig bitmediği için de kupa kazandırıp kazandırmadığını şimdiden göremeyiz evet burak attığı gollerle çok katkı sağladı

• Yeni soru sordum bak sizin için biz dediğin kaç kişi ben devamlı yazanları göremiyorum

• Ben burdayım yetmezmi. Senin sorunun ne o nu söyle sen böyle gizlenerek olmaz

• Drogba tabi ki

0|0
    0|0
    • Neden

• Drogba'nın sadece şampiyonlar liginde attığı gol fazladır o da Gomez'den daha fazla maç oynadığından. Yüzdelere alırsak yine Gomez önde. 3 yıl da Drogba'yı geçebilir mi geçemez mi orası bilinmez. Eğer Bayern'de ki gibi oynarsa her türlü geçer ama.

• @Wackers hadi bakalım kardeşim zamanla göreceğiz

• drogba

0|0
    0|0
  • bu iki ismi yan yana koyma gulerler adama

0|0
    0|0
  • Drogba 36 yaşında geldi gomez 30 yaşında kıyaslayamazsın

0|0
    0|0
    • Hangisi iyi demedim hangisi daha faydalı dedim

• Real madride 35 yaşında topuktan gol attı galatasaraydayken ben daha ne diyim. Gomez de efsane ama drogba bence 1 adım önde

0|0
    0|0
    • O gol güzeldi ama topukla gol attı diye iyi denemez

• Yani yaşına göre diyorum iyi performans sergiledi

• Gol'mez

0|2
    0|0
Yükleniyor...