Fenerbahçe, Beşiktaş maçı?

Yarın ki derbinin sonucu ne olur? Kaç kaç biter, kim yener?

Güncellemeler:
Beşiktaş önde gidiyor

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oynanan oyuna bakacaksan Beşiktaş önde gibi, Fener halen daha adam gibi atak yapamıyor, beklerinin ayağına bakan bir oyunu var ve özellikle Nani, Olcay Şahan'ın kötü gününden bile daha faydasız son haftalarda.

Savunup top kapmaya çalışan bir orta saha ile top yapıp savunmayı delmeye çalışan bir ortasaha mücadelesi var. Oyuncuların formuna bakar bu, Atiba-Oğuzhan-Sosa üçlüsü cidden formunda, özellikle Sosa son haftalarda her maç gol-asist yapar oldu. Oğuzhan'ı söylemeye gerek yok. Ancak, Fener ortasahası ne kadar top kapar, Topal-Souza ikilisi ne oynar ona göre işler değişir.

Kanatlarda Beşiktaş'ın bariz üstünlüğü görünüyor, sakat Markoviç, kapasitesi belli Volkan, formsuzluktan geberen Nani ve hakettiği süreyi bulamayan Alper var. Ben Pereira'nın yerinde olsam Alper'i oynatırım.

Beşiktaş'da Quaresma son haftalarda acayip formda, Gökhan halen tutuk, sakatlık geçirdi gene, Olcay'ın form yerlerde, Kerim son 20 dakika futbolcusu.

Savunma hattı Fener'de daha iyi. Ama bunun dayanağı Kjær. Yoksa özellikle savunmanın sol tarafında çeşitli problemler var Fener'de.

Forvetlerde bir tarafta Gomez-Cenk, öbür tarafta bir türlü ritim tutmamış Van Persie ile Hayvandao var.

Hiç belli olmaz, derbi maç sonuçta. İki taraf da lakaytlık etmeyi göze alamaz bu maçta.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 17

• İlk yarıda ki maç öncesi sarı kanaryalar ortalıkta beşiktaşa şöyle koyacaz böyle hoplatacaz diye geziyordu beşiktaş yenince hepsi yuvalarına döndü.

Aynı durum şimdide mevcut beşiktaş çakacak bunlar yine yuvalarına dönecek.

Skor: fb 1 - 2 BEŞİKTAŞK
    Goller:Mehmet topal, Gomez, Q17

0|2
    0|0
  • İlk yarıdaki maçtan önce de Beşiktaş derbi kazanamaz diyenler vardı , hala bitmemişler

Cevabını sahada veririz , Gomez ile cha cha

0|1
    0|0
  • 0-2 Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alır umarım

#TaklitlerAslınıYüceltir

1|1
    0|0
  • berbare kalırlar

0|1
    0|0
  • fener kazanıv

0|1
    0|0
  • FB 2-1 BJK

0|1
    0|0
  • 2 1 bjk

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • 3-3.

0|1
    0|0
  • 2-0 Fenerbahçem alır

0|1
    0|0
  • 1-2 Beşiktaş

0|1
    0|0
  • 0-0 ya da 1-0

0|1
    0|0
  • Fener atar dostum 2=1 diyorum

0|1
    0|0
  • 0-2 maç Kartalımın Q17 den bu maçta gol bekliyorum.

0|1
    0|0
    • Quaresma'nın gol atacaği maç değil bu. Asist yapabilir bak.

Bu maç özellikle biraz şuursuz yer tutan Alvez'i öttürür Gomez. bir de Sosa var.

Quaresma bulduğunu yazabilen bir adam değil.

• ikiside kendi sahasında perfomansı güclü ben beşiktaşlıyım
    ama bu maca beraberlik diyorum

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alır

0|1
    0|0
Yükleniyor...