Squat yaparken dogru nefes alma?

Arkadaslar squat yaparken dogru nefes alip vermeyi anlatabilir misiniz galiba tam ayarlayamiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• baştan anlatayım geldin barın en dibine
    önceden hazırladın kendini sıktın kendini
    barı sırtına en yakın şekilde tutucaksın sakın öyle zeybek oynar gibi tutma sırtına yakın tut !
    barı konumundan çıkar biraz geri git
    kocaman kocaman bir nefes alıcan burda :D ve aldığın an aşağı iniceksin en dibe kadar öye yarıda bırakıp yapma en faydalı olan dip squatdır unutma popon yere değebiliyorsa değsin diycemde neyse o kadar riske atma :D yani 90 dereceyi aş 45 e falan in :D
    daha sonra biraz kendini kaldırdıktan sonra 90 a falan geldikten sonra nefesini bırak ve tekrar la squat önemli bir hareket eğer sen formunu korumazsan yanlış yaparsan haraketi faydadan çok zararını görürsün o yüzden squat hareketine başlamadan önce ellerini havaya kaldır boş kendi ağırlığınla in kalk bakalım yapabiliyormusun düzgün bir şekilde :D başka başka squat yaparken bacaklarını omuz genişliğinde açıcaksın ağırlığı aşağı indirdiğinde genelde insanların bacakları içe kapanır bunu yapma sen dışarı açmaya çalış anlatarak pek bişey anlaşılmaz ama :D anladın sanırım :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Inerken al, kalkarken ver.
    Derin derin, ağızdan al burundan ver.

1|0
    0|0
    • Özür dilerim yanlış yazdım.
      Derin derin burundan alıp ağızdan vereceksin, üfler gibi

Inerken alıp kalkarken ver.

• Sorun yok anladim ben tesekkurler😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi hareket olursa olsun, zorlandığın evrede nefes verilir.

2|0
    0|0
  • Zorlanırken her zaman nefes vermelisin yani inerken al kalkarken ver

1|0
    0|0
  • Ayaktasın şimdi aşağıya inerken al tam yukarıya çıkacağın zaman ver

1|0
    0|0
  • Aşağı inerken nefes al yukarı çıkarken nefes ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0